Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » Юля Марущак - серед переможців обласного фестивалю "Сурми звитяги"

Юля Марущак - серед переможців обласного фестивалю "Сурми звитяги"

Автор: admin2 от 15-11-2016, 10:25
 (голосів: 0)

Юля Марущак - серед переможців обласного фестивалю "Сурми звитяги"3-5 листопада у Львівському міському Палаці культури ім. Г. Хоткевича відбувся 17 Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги». Фестиваль проводився за участю дітей, учнівської та студентської молоді з різних областей. До участі були запрошені творчі колективи та окремі виконавці віком до 25-ти років. Колективи, що беруть участь у фестивалі, поділяються на дві конкурсні групи. До першої групи залучено колективи загальноосвітніх, музичних і мистецьких шкіл та позашкільних закладів. До другої групи включено колективи вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій.

Учениця Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. Юлія Марущак здобула перше місце у номінації на краще художнє читання. Дрогобиччину цього року представляли також Марія-Анна Іваночко, учениця Довжанської СЗШ І-ІІІ ст. (номінація – солісти), Роман Бабій, учень Підбузького НВК І-ІІІ ст. (номінація – авторська поезія), який отримав четверте місце.

28 листопада в приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться церемонія нагородження лауреатів та святковий гала-концерт лауреатів та гостей фестивалю.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua