Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Освіта » "Година коду" в Ясенице-Сільнянському НВК

"Година коду" в Ясенице-Сільнянському НВК

Автор: admin2 от 3-11-2016, 09:41
 (голосів: 0)

"Година коду" в Ясенице-Сільнянському НВКПід девізом "Кожна дитина заслуговує на можливості" пройшла "Година коду" в Ясенице-Сільнянському навчально-виховному комплексі І-ІІ ступенів під керівництвом учителя інформатики Мар’яни Заяць. У заході взяли участь 30 учнів 5-8 класів.

Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу. Кожен може організувати заходи в рамках Години Коду. Одногодинний курс доступний більш, як 45 мовами. Без попередніх вимог. Для всіх віком від 4 до 104.

В ігровій та доступній формі учні навчаються основам програмування та самостійно пишуть код. Такий освітній інтерактивний формат забезпечений навчальними додатками від Code.org спільно з Microsoft - у цікавих та актуальних для наших дітей інтерфейсах – «Майнкрафт/MINECRAFT Hour of Code» та «Зоряні війни/ Star Wars: Build a Galaxy with Code» та в інших не менш цікавих і захоплюючих додатках. Учні працюють у парах – так вони вчаться допомагати один одному і менше покладатись на вчителя. Таким чином вони дізнаються, що інформатика є соціальною та командною роботою.

Крім безпосередньо уроку програмування і кодування учні мають можливість побачити інформаційні відео від Code.org за участю засновника Microsoft Біла Гейтса, засновника Facebook Марка Цукерберга, зірки НБА Кріса Боша та інших видатних людей. А також почути «історії успіху» наших ужгородських представників IT-сфери, які крім того є випускниками школи, задати їм питання та дізнатися більше про можливості та кар’єрне становлення у професії програміста та про можливості і пропозиції роботодавців на локальному і глобальному ринку праці у сфері ІТ.

 

"Година коду" в Ясенице-Сільнянському НВКШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua