porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Військові-контрактники взяли участь у семінарі із захисту Вітчизни

Автор: admin2 от Сьогодні, 14:14

Військові-контрактники взяли участь у семінарі із захисту ВітчизниЗасідання постійно діючого семінару вчителів захисту Вітчизни Дрогобицького району відбулося на базі Модрицького НВК І-ІІІ ступенів. Директор навчального закладу Ігор Заяць розповів учасникам семінару про здобутки педагогічного колективу та завдання, над якими вони працюють.

Відкритий урок захисту Вітчизни у 10 класі з вогневої підготовки на тему “Стрілецька зброя та поводження з нею. Загальна будова автомата Калашникова. Розбирання та збирання автомата Калашникова.”, який провів учитель захисту Вітчизни Модрицького НВК І-ІІІ ст. Юрій Богатіков.

Учні Модрицького НВК І-ІІІ ступенів, під керівництвом педагога-організатора Уляни Дмитрів, виступили перед учасниками семінару з виховним заходом “ Герої не вмирають”, присвятивши його пам’яті полеглим воїнам та Героям Небесної Сотні...

Працівники дошкілля презентували свій творчий доробок

Автор: admin2 от Сьогодні, 10:06

Працівники дошкілля презентували свій творчий доробокВже стало традицією в роботі з дошкільнятами району збиратися напередодні атестації для презентування свого творчого доробку.

Днями на базі методкабінету своїм досвідом роботи з дошкільної освіти ділились музичні керівники та вихователі дошкільних навчальних закладів та навчально-виховний комплексів.

Цікавим та емоційним був виступ музичного керівника дитячого навчального закладу «Червона калина» с.Вороблевичі Буги Ірини щодо використання елементівейдетики на музичних заняттях. Вихователі Марія Ковалевич, Оксана Бігуняк (ДНЗ «Сонечко» с.Рихтичі), Леся Рубаш (ДНЗ «Червона калина» с.Вороблевичі), Ольга Сех ( Волощанський НВК І-ІІ ст.) поділились досвідом щодо організації ігрової діяльності під час занять з логіко-математичного розвитку дошкільнят.

Стежки, які ми обираємо…

Автор: admin2 от 21-03-2017, 15:57

Стежки, які ми обираємо…Під такою назвою відбулося засідання методоб’єднання класних керівників у Сторонянській СЗШ І – ІІ ст.., яке підготувала і провела Наталія Гудзар. Для кожного дев’ятикласника ця тема є актуальною особливо тепер, бо незабаром вони опиняться за порогом батьківської хати. Кожен з них буде шукати себе, своє місце в житті, обирати майбутню професію.

Під час виховної години учні складали пам’ятку «Як досягти успіху», підбирали ( в групах) моральні і професійні якості успішної людини, обговорювали оповідання, прислів’я, презентували міні- проекти про свій дім, свої дитячі стежини та інші інтерактивні вправи.  Вдалим завершенням стала робота – колаж «Галявина мрій і побажань»...

Я волю полюбив державну. До ювілею Євгена Маланюка

Автор: admin2 от 21-03-2017, 10:00

Я волю полюбив державну. До ювілею Євгена МаланюкаНа цю тему була проведена конференція вчителів української мови та літератури ЗНЗ Дрогобицького району, присвячена 120-ій річниці від дня народження поета, публіциста, літературного критика Євгена Маланюка.

Учителі знайомилися з епохою, суспільно-культурними умовами розвитку нового покоління в літературі в еміграції, зі світоглядними ідеями та художніми устремліннями членів “Празької школи”, із шляхами великої долі талановитого поета, читали та аналізували поетичну творчість великого державника, слухали спогади сина Богдана про батька...

Шкільна економічна освіта – інвестиція в майбутнє

Автор: admin2 от 17-03-2017, 15:21

Шкільна економічна освіта – інвестиція в майбутнє16 березня у  методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації під керівництвом методиста  Марії Галушки відбувся семінар - практикум учителів економіки на тему «Шкільна економічна освіта - інвестиції в майбутнє".

З питанням «Податки та оподаткування» виступили Наталія Іванців, головний державний інспектор організаційного сектору та Галина Садлівська, головний державний інспектор відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПУ. Учителі мали можливість у формі питання-відповіді дізнатися про зміни у теперішньому «Податковому кодексі»...

Директор департаменту освіти і науки ЛОДА зустрілася з керівниками навчальних закладів району

Автор: admin2 от 17-03-2017, 15:19

Директор департаменту освіти і науки  ЛОДА зустрілася з керівниками навчальних закладів районуПеред цим Любомира Мандзій відвідала Меденицьку СЗШ І-ІІІ ст., яка визначена опорною, а також мала розмову з головою райдержадміністрації Володимиром Шутком, головою районної ради Михайлом Сікорою та начальником відділу освіти Іваном Стецком.

Спілкування з керівниками шкіл директор департаменту розпочала одразу з конкретики. Вона охарактеризувала ситуацію щодо кількості учнів та працівників, видатків в розрізі навчальних закладівпідтверджуючи свої слова мультимедійним супроводом.

Любомира Мандзій насамперед зазначила, що суттєве зменшення кількості учнів має впливати відповідним чином на мережу, що на прикладі освіти району, на жаль, не відображається...

Відбулася спільна науково-практична конференція студентів та учнів «Дрогобиччина багатокультурна»

Автор: admin2 от 16-03-2017, 16:49

Відбулася спільна науково-практична конференція студентів та учнів «Дрогобиччина багатокультурна»На базі історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка відбулась науково-практична конференція на тему «Дрогобиччина багатокультурна» за участю викладачів та студентів факультету, вчителів історії та учнями одинадцятих класів навчальних закладів Дрогобицького району. Організаторами конференції стали деканат історичного факультету Леонід Тимошенко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Стецко.

Педагоги обмінялися досвідом краєзнавчої роботи, учні мали змогу відвідати краєзнавчий музей, помилуватися краєвидами Дрогобича і його околиць з міської Ратуші...

Педагоги ділилися досвідом використання інформаційно-комп'ютерних технологій в початкових класах

Автор: admin2 от 16-03-2017, 12:33

Педагоги ділилися досвідом використання інформаційно-комп'ютерних технологій в початкових класахНа базі методкабінету відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації за участю вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів відбувся круглий стіл на тему «Використання інформаційно - комп’ютерних технологій у початкових класах». Цікавим та змістовним був виступ учительки Верхньогаївського навчально-виховного комплексу Ірина Горнакевич, яка презентувала проведення інтегрованих уроків з використанням ІКТ. Ольга Липа, вчителька Летнянського НВК провела майстер-клас з питань інтегрованого навчання молодших школярів, що базується на активній ігровій діяльності дитини. Вона розповіла про особливості проведення бінарних уроків.

Досвідом роботи з проведення уроків інформатики в початкових класах поділилася Марія Щупляк - учитель Долішньолужецької СЗШ І-ІІ ст.

Проходить атестація районного будинку юнацької творчості

Автор: admin2 от 16-03-2017, 08:51

Проходить атестація районного будинку юнацької творчостіАтестація БДЮТ із засідання педагогічної ради розпочалася. Директор БДЮТ Віра Болоховецька проаналізувала роботу установи за останні п’ять років. Вона накреслила перспективи розвитку БДЮТ та висвітлила питання співпраці з навчальними закладами та відділами освіти, культури і туризму, сімейної політики та організації оздоровлення управління праці та соціального захисту населення, службою у справах дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. І. Франка, районним та міським народними домами, Палацом дитячої та юнацької творчості м.Дрогобич;..

«Свіча, запалена від серця»

Автор: admin2 от 15-03-2017, 12:57

«Свіча, запалена від серця»Спільним обов’язком усіх громадян України є шанувати пам’ять нашого великого Пророка та глибше замислитися над його закликами і заповітами. Кожна людина зобов’язана як вносити свій вклад у вінок пам’яті Великого Кобзаря, так і керуватися його вказівками у своїх діях.

Саме тому в Добрівлянському НВК І-ІІІ с. відбувся тиждень вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка. В рамках тижня 9 березня під керівництвом вчителя української літератури Богдани Фаринович та вчителів початкових класів відбувся конкурс читців поезії великого поета між учнями 1-6 класів...

В Бистриці школярі присвятили флешмоб Тарасові Шевченку

Автор: admin2 от 14-03-2017, 12:28

В Бистриці школярі присвятили флешмоб Тарасові ШевченкуЩиро, з великою любов’ю вшанували Великого Кобзаря учні Бистрицької СЗШ I-II ст..

Людно було в місцевому народному домі. На святі "Борітеся-поборете!" були присутні отець Василь Полянко, депутат районної ради Ярослав Коколюс, сільський голова Андрій Ікало.

Відкрила свято директор школи Степанія Багрій. Спільну Молитву за Україну провів о. Василь Полянко.

Звучали пісні на слова Тараса Шевченка, поезії, інсценізації...

Семінар в Дорожеві

Автор: admin2 от 13-03-2017, 13:55

Семінар в Дорожеві10 березня Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст. зібрала педагогів-організаторів шкіл району на семінарі «Загальнолюдські цінності в духовному розвитку особистості».

Директор школи Ігор Макухсільський голова Богдан Дмитрів та вчителі зустріли гостей біля пам'ятника Тарасові Шевченку. Усі разом віддали поклін генієві українського народу, адже в цей день минуло 156 років з його смерті.

Практичну частину - тренінг на тему "Загальнолюдські цінності в духовному розвитку особистості" провела заступник з виховної роботи Любов Ледяк...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.