porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл

Автор: admin2 от 22-02-2017, 14:04

В Підбужі відбувся семінар заступників директорів шкіл2лютого на базі Підбузького НВК І-ІІІ ст. був проведений районний семінар для заступників директорів з виховної роботи на тему «Співпраця школи, сім'ї, громади щодо формування всебічно розвиненої, творчої особистості, активного громадянина України».

Розпочалася робота семінару із привітання директора школи Богдани Іваськів. Відтак про інтерактивні технології у роботі з батьками розповіла методист відділу освіти Ірина Зубрицька.  Далі роботу школи презентувала заступник директора Марія Галатяк. Літературно-музична композиція «Від Бога наша пісня, наша мова…», яку підготували Марія Галатяк та вчитель музичного мистецтва Олена Кузів, стала для гостей справжнім дарунком. Учні школи привітали присутніх піснями про мовупро любов до рідної землі. Свою майстерність продемонстрували танцювальний колектив «Водограй» та хор «Шкільні барви»...

Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

Автор: admin2 от 21-02-2017, 16:28

Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні20 лютого в приміщенні народного дому «Просвіта» села Новий Кропивник відбулося урочисте віче, приурочене вшануванню подвигу Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні. Захід провела класний керівник Томин О.І. разом з випускниками-старшокласниками школи. Віче розпочалось Гімном України. Сільський голова Токмаков Н. О. згадав про ті буремні події, висловив надію та сподівання про завершення війни на сході України. Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання , запаливши свічки - пам’яті. Учні згадали хронологію кривавих подій на Майдані . На віче були запрошені учасники АТО - наші односельчани...

В Сторонянській СЗШ І-ІІ ст вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Автор: admin2 от 21-02-2017, 16:09

В Сторонянській СЗШ І-ІІ ст вшановували пам'ять Героїв Небесної СотніПедагог-організатор Галина Мицак провела з учнями старших класів виховний захід "Герої не вмирають!", де використала сценки, вірші, пісні, відеоролики про трагічні події лютого 2014 року. Героїв Майдану було вшановано хвилиною мовчання. 

У кожному класі відбулися виховні години на тематику: "Хто такий патріот?", "Ми в боргу перед ними", "Не спи, моя рідна земля".

Вчителі та учні школи взяли участь у панахиді пам'яті Героїв Майдану, яка була відслужена біля пам'ятника, що знаходиться біля школи.

«Допоки житиму, я пам’ятати буду…»

Автор: admin2 от 21-02-2017, 15:16

«Допоки житиму, я пам’ятати буду…»Понеділок, 20 лютого у Болехівській СЗШ І – ІІ ст. розпочався молитвою за померлих та хвилиною мовчання. Зовсім по-іншому звучав Державний Гімн України: гордість і біль одночасно линули з уст школярів і вчителів. А потім за участю учнів школи, танцювального колективу «Антарес» у приміщенні сільськогонародного дому пройшов вечір-реквієм «Допоки житиму, я пам’ятати буду…».

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем. Вони загинули, щоб гасло «Бог і Україна» стало виміром нашого життя. «Немає більшої любові від тієї, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Герої Небесної Сотні віддали своє життя за Україну, за нас.

В Модричах відбулися змагання з волейболу

Автор: admin2 от 21-02-2017, 12:35

В Модричах відбулися змагання з волейболуВідповідно до положення про XXVІ спартакіаду школярів Дрогобицького району відбулася першість з волейболу серед юнаків СЗШ І-ІІІ ст. та НВК І-ІІІ ст. на базі Модрицького НВК.

Чемпіонами району стали волейболісти Довжанської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Роман Барщик), які у напруженій боротьбі перемогли команду Модрицького НВК І-ІІІ ст. (учитель Орест Чайківський). Третє місце завоювали юні волейболісти Підбузького НВК І-ІІІ ст. (учитель Йосип Лаганяк).

Герої не вмирають…Просто йдуть.

Автор: admin2 от 21-02-2017, 12:35

Герої не вмирають…Просто йдуть.Революція Гідності не лишала байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку постарішати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву Революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного. Цими днями уся країна згадує ті натхненні й трагічні дні, Небесну Сотню, «легітимну» владу і, звісно, справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

У рамках проведення заходів до Дня Героїв Небесної Сотні в Добрівлянському НВК І-ІІІ ст. відбувся виховний захід «Герої не вмирають…Просто йдуть».

"Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити..."

Автор: admin2 от 21-02-2017, 12:16

"Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити..."
Таким був епіграф Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, який провели учні та батьки Бистрицької СЗШ І-ІІст. 17 лютого.

Вступне слово вчителя історії Ольги Орищич, художні читання, пісні, відеоролики, заключне слово директора школи Степанії Звір, відповідно оформлене приміщення - все було підпорядковано патріотичному вихованню молодого покоління.

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…

Автор: admin2 от 21-02-2017, 09:18

Герої не вмирають! Просто йдуть в небо…Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Майдан став символом боротьби, утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну: тисячі поранених і понад 100 людейвіддали своє життя. І більшість із них – молоді, сильні, що тільки починали жити. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Небесна Сотня своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дала шанс збудувати нову демократичну правову державу.

З цієї нагоди 20лютого о 12 год. біля фігури Пресвятої Богородиці на подвір’ї Волощанського НВК...

Учні Летнянського НВК І-ІІІ ступенів вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, серед яких – їхній земляк, Герой України - Богдан Вайда.

Автор: admin2 от 21-02-2017, 09:05

Учні Летнянського НВК І-ІІІ ступенів  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, серед яких – їхній земляк, Герой України -  Богдан Вайда.У Летнянському НВК І-ІІІ ступенів 20 лютого відбувся захід «Пам’ять поколінь» з нагоди Дня героїв Небесної Сотні. До участі в ньому були запрошені учасники Революції Гідності та воїни АТО, батьки та місцева влада.

Школярі підготували літературно-музичну композицію, де використали відеоматеріали про події на Майдані, АТО на сході України, та життя нашого Героя, Героя України – Богдана Вайди.

Захід «Пам’ять поколінь» розпочався з виконання шкільним хором та учасниками заходу Державного Гімну України. Під час програми лунали українські пісні,..

Свято в Модрицькій школі

Автор: admin2 от 17-02-2017, 15:12

Свято в Модрицькій школі
Під звуки дзвонів почалося чудове свято в Модрицькому НВК. В актовій залі, оформленій під інтер’єр української світлиці, залунала весела колядка. Учні й учителі відсвяткували « Прощання з колядою». Спочатку колядували вчителі, а потім учні кожного класу презентували свою колядку, або вертеп. За столом, на якому запалили свічку і поставили святвечірні страви, сиділи господар і господиня (директор і завуч) які радо приймали колядників.

Новокропивницькі школярики мандрували королівствами Математики

Автор: admin2 от 17-02-2017, 09:38

Новокропивницькі школярики мандрували королівствами МатематикиУ Новокропивницькому НВК І-ІІІ ст. в 5 класі відбувся відкритий урок-мандрівка з математики на тему «Звичайні дроби» з використанням мультимедійної дошки.

Вчитель математики Надія Василишин зуміла вдало поєднати різні форми та методи роботи, зокрема інтерактивні технології, усні відповіді учнів, роботу в парі, самостійну роботу.

Учні повторювали і узагальнювали вивчений матеріал, розвивали логічне і просторове мислення, формували навички роботи у парі «Сила у єднанні»,..

Конкурс до дня святого Валентина пройшов на німецькій та українській мовах

Автор: admin1 от 15-02-2017, 11:34

Конкурс до дня святого Валентина пройшов на німецькій та українській мовахДень святого Валентина – свято, якого очікують усі хлопці та дівчата, люди різного віку, і не обов’язково закохані. Тож свято, яке провели учні 7-9 класів Ролівської СЗШ І-ІІ ст. на німецькій і українській мові було присвячене коханню, неспокійному і спокійному, підступному і відданому. Ведучі свята налаштовували учасників на романтичний лад. Було проведено ряд конкурсів: виконання пісні, читання вірша, пантоміма, вікторина. Найцікавіше, що все відбувалося із синхронним перекладом українською та німецькою мовою. У цікавій боротьбі між командами восьмого...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.