Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Сьогодні стартувала реєстрація на сертифікацію вчителів

Автор: admin2 от 15-01-2020, 18:11

Сьогодні стартувала реєстрація на сертифікацію вчителівДля вчителів початкових класів розпочалася реєстрація для проходження сертифікації у 2020 році. Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти здійснюватиме реєстрацію у період із 15 по 31 січня.

Міністерством освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів початкових класів, які цьогоріч зможуть пройти пілотну сертифікацію, – до 2 тисяч осіб, зокрема у Львівській області – 140 осіб...

У відділі освіти провели підсумкову нараду

Автор: admin2 от 30-12-2019, 15:09
У відділі освіти провели підсумкову нараду28 грудня відбулася підсумкова нарада керівників шкіл, яку провів  начальник відділу освіти Іван Стецко за участі заступника голови райдержадміністрації Володимира Ханаса та  голови Дрогобицької районної організації профспілки працівників освіти, депутата Львівської обласної ради Ольги Грицик.
У своєму виступі начальник відділу доповів про підсумки соціально-економічного  розвитку галузі освіти району за  2019 рік. Зокрема, мова йшла про участь закладів освіти у проектах, про використання бюджетних коштів на поточні та капітальні ремонти  в  закладах освіти протягом року...

У районі відбувся дитячий фестиваль "Різдвяні канікули - 2019"

Автор: admin2 от 30-12-2019, 12:29

У районі відбувся дитячий фестиваль "Різдвяні канікули - 2019"Кілька днів поспіль відділ освіти Дрогобицької районної державної адміністрації та Будинок дитячої та юнацької творчості провели районний фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули -2019». Захід проходив на базі методичних центрів у Лішнянському НВК І-ІІІ ст., Новокропивницького НВК І-ІІІ ст., Підбузькому НВК І-ІІІ ст., Доброгостівській СЗШ І-ІІІ ст., Грушівській СЗШ І-ІІІ ст.,  Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст., Болехівській СЗШ І-ІІ ст. та Ясенице-Сільнянському НВК І-ІІ ст. Мета конкурсу - залучення дітей до змістовного дозвілля під час зимових канікул, вивчення колядок, щедрівок, віншівок, посівалок, новорічних привітань, вертепних дійств, збереження традицій рідного села, виявлення та підтримки юних талантів...

Визначились переможці кубка Мар’яна Марущака

Автор: admin2 от 30-12-2019, 10:03

Визначились переможці кубка Мар’яна МарущакаУже стало доброю традицією Дрогобицького району завершувати спортивний рік турніром з футзалу серед школярів на кубок Мар’яна Марущака, нашого земляка, у минулому - голкіпера молодіжної збірної України, футбольних клубів «Львів» та «Динамо» (Київ), який впродовж багатьох років є спонсором цих змагань.

На попередньому етапі першості з футзалу серед школярів взяли участь 36 команд закладів загальної середньої освіти Дрогобицького району. У фіналі турніру зустрілись команди – переможці зональних змагань, а саме : Верхньодорожівської, Нагуєвицької, Рихтицької,..

Районний учнівський парламент організував доброчинну акцію до Миколая

Автор: admin2 от 19-12-2019, 10:03
Районний учнівський парламент організував доброчинну акцію до МиколаяЦими днями представники районного учнівського парламенту та вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості відвідали дитячий будинок «Оранта» у м. Дрогобичі та Бориславський навчально-реабілітаційний центр “Гармонія”.
Наперодні свята у школах району було проведено благодійну акцію "Подаруй дітям радість", метою якої було зібрати канцтовари (фарби, кольорові олівці, альбоми, зошити), книжечки, солодощі, фрукти для дітей з цих закладів. До акції долучилися учні Грушівської СЗШ І-ІІ ст., Лішнянської, Ролівської, Солонської,..

В райдержадміністрації обговорювали питання безпечного харчування школярів

Автор: admin2 от 13-12-2019, 14:37

В райдержадміністрації обговорювали питання безпечного харчування школярівСьогодні у райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Ханаса. Йшлося про сучасний стан та проблемні питання організації харчування дітей у закладах освіти.

У нараді взяли участь головні спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Леся Микитин та Ростислав Воловий. Вони ознайомили присутніх з документами, які регламентують організацію харчування та вимоги щодо безпечного та якісного харчування школярів у закладах освіти.

Тиждень права в Сторонянській школі

Автор: admin1 от 13-12-2019, 10:59

Тиждень права в Сторонянській школіЩорічно у грудні проходить в Україні тиждень права. У Сторонянській школі  з 9 по 13 грудня проводились різні заходи на правовиховну тематику з метою запобігання дискримінації та насильства в школі, а також ознайомлення учнів з їхніми правами та обов'язками.  З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у кожному класі проведено Всеукраїнський урок "Права людини". Також класні керівники та вчителі початкових класів провели з учнями бесіди, виховні години, лекції, правові конкурси. Учитель правознавства Галина Кузів провела з учнями 9-го класу відкритий урок-КВК, на якому діти показали свої знання з права.

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Опаківському НВК

Автор: admin1 от 13-12-2019, 09:46

Семінар вчителів захисту Вітчизни в Опаківському НВКЧерговий   семінар учителів захисту Вітчизни Дрогобицького району відбувся на базі Опаківського  НВК І-ІІІ ступенів. Перед учасниками заходу виступив директор  навчального закладу Іван Ільницький. Він  розповів  учасникам семінару  про організацію військово-патріотичного виховання учнів,  здобутки педагогічного колективу та завдання, над якими вони працюють.

На високому науково-методичному рівні пройшов відкритий урок  захисту Вітчизни в 10-му класі, який провів старший  учитель захисту Вітчизни Опаківського НВК І-ІІІ ст. капітан запасу Петро Войтечко.

Вороблевицьким школярам розповіли про полковника Андрія Мельника

Автор: admin2 от 12-12-2019, 16:05
Вороблевицьким школярам розповіли про полковника Андрія МельникаСьогодні,12 грудня бібліотекар бібліотеки – філії с. Вороблевичі спільно з десятикласниками школи провели годину спогад «Будіть віру в прийдешнє», приурочену роковина народження полковника УНР Андрія Мельника.
Ведучими були Ольга Галів і Наталя Харів, які розповіли про життєвий  шлях українського військового і політичного діяча. Викладач історії Андрій Мороз додав  коротку історичну довідку про полковника Андрія Мельника. Бібліотекар Ганна Гошко підготувала книжкову виставку й  провела огляд літератури, яка відображає життєвий шлях Андрія Мельника, національну ідею та його боротьбу за волю України.

Свої творчі роботи школярі району передадуть Бориславському дитячому реабілітаційному центру

Автор: admin2 от 12-12-2019, 10:05

Свої творчі роботи школярі району передадуть Бориславському дитячому реабілітаційному центруЗ ініціативи районного учнівського парламенту 10 грудня в методичному кабінеті відділу освіти та в читальній залі районної бібліотеки відбулися майстер-класи з паперопластики та текстилю, у яких взяло участь 38 дітей з Верхньодорожівської, Уличненської, Болехівської, Грушівської (І-ІІІ ст.), Доброгостівської, Долішньолужецької, Вороблевицької шкіл та Ролівського, Попелівського, Медвежанського, Урізького, Новокропивницького, Добрівлянського, Літинського, Нижньогаївського, Верхньогаївського, Залокотського навчально- виховних комплексів.

Керівники гуртків «Паперопластика», «Умілі руки» Будинку дитячої та юнацької творчості Віра Болоховецька та Леся Клонцак вміло та доступно пояснили всі етапи виготовлення «Ялинки», «Ангела», «Об’ємної зірки»...

Відбувся семінар для класних керівників

Автор: admin1 от 11-12-2019, 12:47

Відбувся семінар для класних керівників10 грудня на базі методичного кабінету відділу освіти відбувся семінар для класних керівників «Пріоритетні нарпрямки громадянського виховання в сучасній школі».
Із вступним словом до присутніх звернулася методист відділу освіти Ірина Зубрицька, яка наголосила на важливості громадянського виховання в сучасному виховному процесі.
Доцент кафедри правознавства, соціології та політології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Оксана Зелена розповіла про роль освіти у формуванні громадянських якостей дітей та молоді, про нові підходи у сучасній освіті для... 

Тиждень математики в Сторонянській школі

Автор: admin1 от 9-12-2019, 15:41

Тиждень математики в Сторонянській школіЗ 2 по 6 грудня в Стронянській СЗШ І-ІІ ст. проходив тиждень математики. Навчання математики виконує низку значущих для загального розвитку особистості учня завдань, серед яких - формування здатності логічно міркувати, мислити, розвивати інтелект, пам'ять, уяву.

Протягом тижня в школі проведено відкриті уроки, конкурси, змагання, виховні заходи. Вчитель математики Марія Мартич провела відкритий урок у 6-му класі, виховний захід з учнями 7-го класу, на якому діти розповіли про значення математики у житті людини.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua