Офіційний сайт Дрогобицької РДА » На Львівщині щоденно контролюють використання енергії у бюджетних установах області

На Львівщині щоденно контролюють використання енергії у бюджетних установах області

Автор: admin2 от 8-06-2018, 16:20
 (голосів: 0)

На Львівщині щоденно контролюють використання енергії у бюджетних установах областіДепартамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА регулярно проводить виїзні наради щодо здійснення моніторингу використання енергетичних ресурсів бюджетними закладами громад та районів області.

Цього тижня робочі зустрічі відбулись у Стрийському, Миколаївському та Жовківському районі, на яких разом з відповідальними працівниками адміністрацій обговорили основні питання та проблеми, які виникають при роботі із програмним забезпеченням, інструменти аналізу та звітності по використанню енергії в будівлях.

Щоденний моніторинг в районних закладах бюджетної сфери запроваджено у 2017 році, а за підтримки фонду Східна Європа придбали програмне забезпечення. Станом на сьогодні 1419 районних об’єктів щоденно вносять дані споживання в систему, а після завантаження даних споживання за попередні роки зможуть оцінити ефективність використання енергоресурсів в будівлі.

“Лише завдяки системному контролю використання енергетичних ресурсів установами можна досягнути 5% економії енергії. Це підтверджено досвідом європейських та українських міст, які вже давно запровадили інструменти енергетичного менеджменту”, - зазначив Михайло Мельник, директор департаменту ПЕК та енергозбереження.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua