Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Сільське господарство » На Львівщині затверджено обласну програму підтримки сільського господарства

На Львівщині затверджено обласну програму підтримки сільського господарства

Автор: admin2 от 24-02-2021, 10:46
 (голосів: 0)

На Львівщині затверджено обласну програму підтримки сільського господарстваРішенням Львівської обласної ради 18 лютого затверджено Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки. Головним завданням програми є реалізація системи економічних і організаційних заходів щодо підтримки мікро та малого аграрного бізнесу на селі.

Зокрема в рамках програми пропонується реалізація наступних заходів на конкурсній основі:

-Компенсація відсотків за кредитами та договорами фінансового лізингу у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку України, за виключенням кредитних договорів, які можуть подаватись на державну програму фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

- Пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів терміном до 5-ти років у розмірі, визначеному бізнес-планом, але не більше 700 тис. грн, з відтермінуванням погашення основної суми зобов’язання до 1 року. При тому сума кредиту не може перевищувати 50 % від загальної вартості бізнес-плану. Кредити надаються на виробництво, зберігання, переробку, транспортування та передпродажну підготовку сільськогосподарської продукції.

-Фінансова підтримка сімейним фермерським господарствам за придбані в поточному році основні засоби (техніку чи обладнання) для забезпечення діяльності в галузі сільського господарства в розмірі до 70% їх вартості, але не більше ніж 50 тис. грн одному сімейному фермерському господарству.

Також компенсація до 70 % витрат на придбання в поточному році телиць, нетелів, корів для подальшого відтворення, але не більше ніж 50 тис. грн сімейним фермерським господарствам (без набуття статусу юридичної особи), які утримують три і більше корів.

-Фінансова підтримка сільськогосподарським кооперативам у формі часткового відшкодування вартості придбаних основних засобів у розмірі до 70 % їх вартості, але не більше ніж 200 тис. грн одному кооперативу.

-Фінансова підтримка на відшкодування вартості придбаного під урожай поточного й наступного років та висіяного в поточному році насіння вітчизняного виробництва жита і гречки не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду в розмірі 50% вартості насіння, але не більше ніж 30,0 тис. грн одному суб’єктові господарювання на рік.

-Фінансова підтримка суб’єктам господарювання на відшкодування витрат, здійснених у поточному році, пов’язаних з використанням мікробіологічних засобів захисту та живлення ягідних насаджень у розмірі 50% їхньої вартості, але не більше ніж 2,0 тис. грн. на один га ягідників та 50,0 тис. грн одному суб’єктові господарювання на рік.

-Фінансова підтримка фермерських господарств у вигляді бюджетної субсидії з розрахунку 5000 грн на 1 гектар сільськогосподарських угідь, що знаходяться у власності засновника, який є учасником АТО (ООС), та використовуються для ведення господарської діяльності.

-Фінансова підтримка суб'єктів господарювання у сфері органічного виробництва у вигляді бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь з розрахунку 1000 грн. на 1 гектар посіву та/або насаджень сільськогосподарських культур, але не більше ніж 50,0 тис. грн. одному суб’єктові господарювання.

-Фінансова підтримка у вигляді відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва в розмірі фактичних витрат на сертифікацію, але не більше ніж 20,0 тис. грн одному суб’єктові господарювання.

Загалом на заходи Комплексної програми виділено 17,0 млн. грн.

 

Про початок роботи конкурсної комісії та прийом документів буде повідомлено додатково.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua