Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Сільське господарство » Шість фермерських господарств району отримають дотацію з державного бюджету

Шість фермерських господарств району отримають дотацію з державного бюджету

Автор: admin2 от 20-11-2020, 10:38
 (голосів: 0)

Шість фермерських господарств району отримають дотацію з державного бюджетуНаказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.11.2020. №2301 затверджено розподіл бюджетних коштів між фермерськими господарствами, передбачених Мінекономіки у Державному бюджеті за програмою КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» на 2020 рік. Кошти передбачені для надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напряму продуктивності фермерському господарству, у власності якого перебуває від 5 зареєстрованих відповідно до законодавства корів.

У програмі взяли участь шість фермерських господарств району: ФГ «Мрія - 2018», СФГ «Чародійка», ФГ «Ратай Кредо», ФГ «Калина», ФГ «Родина -2012», ФГ «Сімейна фазенда». Загальна сума дотації становить 765,0 тис.грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua