Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Сільське господарство » У власність громад передали землі сільськогосподарського призначення

У власність громад передали землі сільськогосподарського призначення

Автор: admin2 от 17-11-2020, 11:32
 (голосів: 0)

У власність громад передали землі сільськогосподарського призначенняУряд ухвалив постанову №1113, відповідно до якої усім без винятку об‘єднаним територіальним громадам передають у власність землі сільськогосподарського призначення.

Як зазначив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко, ця постанова Уряду є наступним етапом для реалізації процесу передачі земель на місця, до якого Держгеокадастр проводив підготовку протягом останнього часу.

««Це рішення -  важливий крок у реалізації земельної реформи Президента України Володимира Зеленського в частині земельної децентралізації та передачі понад 2 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель органам місцевого самоврядування. Відповідний Указ Глава Держави підписав місяць тому, 15 жовтня», -  наголосив Роман Лещенко.

Т.в. о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко наголосила,  ухвалена постанова відкриває нові можливості для місцевого самоврядування.

“Направду, реалізація земельної реформи в Україні неможлива без належної децентралізації та передачі земельних повноважень на місця. Після отримання земель у комунальну власність громади зможуть якісно та результативно розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення: здавати ці ділянки в оренду, отримуючи додаткові надходження у місцевий бюджет, а також безоплатно передавати у приватні руки громадян з метою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій”, – наголосила Людмила Гончаренко.

Нагадаємо, 15 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua