Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Сільське господарство » Корисна інформація для бджолярів

Корисна інформація для бджолярів

Автор: admin2 от 20-08-2020, 16:04
 (голосів: 0)

Корисна інформація для бджолярівВ рамках програми тваринництва (Постанова № 107 від 07.02.2018 (із змінами в новій редакції Постанови 395 від 20.05.2020) підтримка бджолярів з державного бюджету передбачена по двох напрямах:

-спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї;

-часткове відшкодування вартості закуплених племінних бджолиних пакетів, бджолиних маток (в рамках напряму по закупівлі генетичних ресурсів).

  • Дотація за бджолину сім'ю надається на безповоротній основі фізичним особам і суб'єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, при наявності станом на останню звітну дату поточного року від 10 бджолосімей, в розмірі 200,0 гривень за кожну бджолину сім'ю. Максимальна сума дотації 60,0 тис.грн. (за 300 бджолосімей).

Для отримання дотації за наявні бджолосім’ї фізичні особи та суб'єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають до 01 жовтня поточного року за місцем знаходження пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради ОТГ такі документи:

1) для суб’єктів господарювання (юридичні особи, фізичні особи-підприємці):

-копію ветеринарного паспорта пасіки;

-копію рішення про державну реєстрацію потужності;

-копію довідки про відкриття поточного рахунку, видану банком;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

- копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) станом на останню звітну дату поточного року ( для юридичних осіб);

-довідку, про відсутність заборгованості по платежах в паперовій або електронній формі (дійсну на дату подачі заявки);

- довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням наявної кількості бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів ( для фізичніих осіб - підприємців, в тому числі сімейні фермерські господарства).

 

2) для фізичних осіб:

-копію ветеринарного паспорта пасіки;

-копію рішення про державну реєстрацію потужності

-паспорта громадянина України;

-копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку;

-довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням наявної кількості бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

 

  • Часткове відшкодування вартості за закуплені бджоломатки, бджолопакети, в період з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року, в розмірі до 50 відсотків вартості (без ПДВ), але не більше: за закуплені на племінних заводах та в пчелопитомниках племінних маток – 100,0 гривень за одну штуку, бджолиних пакетів – 500,0 гривень за одну штуку.

Часткове відшкодування за закуплені бджоломатки і бджолопакети надається юридичним особам та фізичним особам-підприємцям.

Для отримання часткового відшкодування вартості бджоломаток і бджолопакетів, суб'єкти господарювання подають до 10 жовтня поточного року до комісії Мінекономіки:

-заявку;

-довідку, що діє на дату подачі заявки, про відсутність заборгованості по платежах в паперовій або електронній формі;

-довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;

- засвідчені підписом керівника суб’єкта господарювання копії відповідних платіжних документів: видаткових накладних, рахунків на оплату, договорів купівлі-продажу;

-копію акта про передачу (продаж) і закупівлю худоби за договором (крім бджолопакетів і бджоломаток, які були ввезені в режимі імпорту), завірену підписом керівника підприємства;

-виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

Для виплати часткового відшкодування вартості бджоломаток і бджолопакетів, які були ввезені в режимі імпорту, суб'єкти господарювання додатково подають комісії Мінекономіки копії:

-відповідного контракту;

-рахунки-фактури (інвойсу), платіжних документів, сертифікатів;

-митної декларації.

Суб'єктам господарювання надається часткове відшкодування вартості бджоломаток і бджолопакетів, якщо оплата і право власності оформлені в період з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року.

 

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля Дрогобицької райдержадміністрації тел.20107


Новину відредагував: admin2 - 21-08-2020, 10:21

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua