Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Сільське господарство » Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої влади

Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої влади

Автор: admin2 от 8-05-2020, 14:05
 (голосів: 0)

Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої владиЗ метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запускає серію проведення онлайн семінарів для пасічників у регіонах.

Онлайн семінар з Львівщиною відбудеться 22 травня 2020 року о 14.00 год у форматі відео-Zoom-конференції з питань взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади.  Тривалість заходу -1 година.  

До зв’язку з Мінекономіки запрошуються представники агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціалісти райдержадміністрації, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, представники обласних та районних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, представники органів місцевого самоврядування, пасічницькі асоціації,  пасічники, сільгоспвиробники.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації просить забезпечити налаштування зв’язку у форматі  Zoom у визначений час та взяти участь в онлайн-семінарі.   Посилання  для підключення відео-конференції буде надіслано на електронні адреси  зареєстрованих учасників за 30 хвилин до початку семінару.

З питань реєстрації  на участь у семінарі та пропозицій до виступів  звертатись до контактної особи  з питань організації заходу - Долинської Світлани, тел. 0678359395

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua