Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Сільське господарство » Загальний стан в галузі тваринництва Дрогобицького району

Загальний стан в галузі тваринництва Дрогобицького району

Автор: admin1 от 21-03-2014, 14:08
 (голосів: 0)

Загальний стан в галузі тваринництва Дрогобицького району агроформуваннях району спостерігається стабілізація поголів’я ВРХ. Однак іде зменшення поголів’я ВРХ м’ясного напряму, основною причиною є низькі закупівельні ціни на м'ясо, також продовжується спад поголів’я у приватному секторі. Та все ж позитивною тенденцією є збільшення поголів’я овець і кіз  у ФГ «Меринос-Захід».

На території Броницької сільської ради ТзОВ «Барком» запущено в експлуатацію тваринницькі приміщенні для розведення свинопоголів’я. На кінець І півріччя 2014 року прогнозується утримувати поголів’я в кількості 10 тис. свиней.

Покращилась ситуація у птахівництві, іде збільшення поголів’я птиці у ТзОВ «Ватра» та ТзОВ «Геліос». Порівняно до відповідного періоду минулого року збільшилось виробництво яєць.

У 2013 році проіндентифіковано 2605 голів великої рогатої худоби фізичних осіб, юридичних – 438 голів. Сільськогосподарське  ТзОВ «Довге» проатестовано на предмет виробництва молока, молочної сировини.

ТзОВ МіК «Карпатські Луки» - має кредиторську заборгованість перед ФГ «Славутич 2007», ТзОВ «Довге» за закуплене молоко впродовж 5-6 місяців більш як 160 тис. грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua