Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Сільське господарство » Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Автор: admin2 от 4-10-2019, 10:05
 (голосів: 1)

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінкиЛішнянська сільська рада – орган місцевого самоврядування, який є відповідальним за розроблення документів державного планування на місцевому рівні та який здійснює загальне керівництво і контроль за їх виконанням, розпочинає процедуру визначення обсягу, опису та оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків – стратегічну екологічну оцінку згідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою сприяння сталому розвитку села Монастир-Лішнянський шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення села, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження генерального плану села Монастир-Лішнянський Дрогобицького району Львівської області.

 

Заява

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

 

Замовник – Лішнянська сільська рада Дрогобицького району Львівської області. 

 

Вид та основні цілі документа державного планування, його зв'язок з іншими документами державного планування – генеральний план села Дрогобицького району Львівської області, розроблений для обгрунтування довгострокової стратегії планування забудови та іншого використання території села в інтересах територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів у зв’язку зі схемами планування територій країни, області, району.

 

Види діяльності або об’єкти, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів), міра визначення  умов для реалізації в документах державного планування; ймовірні наслідки для довкілля,  для територій з природоохоронним статусом; виправдані альтернативи та заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування:

 

а)  На території села Монастир-Лішнянський відсутнє централізоване каналізаційне водовідвення , адмінбудівель та приватного сектору. Наслідки: велика ймовірність забруднення підземних джерел водопостачання та оточуючих село і водойм. Згідно діючого законодавства альтернатив будівництва каналізаційних мереж та очисних споруд немає. При розробці генерального плану доцільним є передбачити каналізування села Монастир-Лішнянський Дрогобицького району Львівської області.

 

б) Територія села Монастир-Лішнянський централізованим водопостачанням не забезпечена . На найближчу перспективу розпочати будівництво мереж водопостачання, оскільки якість питної води з колодязів на території села – не повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. 

 

в) Велику проблему становлять собою поводження з твердими побутовими відходами. 

Для  зменшення забруднення довкілля  та оптимального поводження з твердими побутовими відходами необхідно проводити сортування  побутових відходів. Провести роз’яснювальну роботу з населенням про необхідність сортування  побутових відходів та забезпечити  для населення сприятливі умови для здійснення сортування побутових відходів, а саме -  встановити контейнери для сортування відходів (пластику, пакетів, паперу, скла) на спеціально обладнаних майданчиках. Заключити нові договора на вивіз побутових відходів з мешканцями села у обсязі не менше 95%.

 

г) Актуальним є питання  кладовища. На  час  розроблення  містобудівної  документації  генерального плану села Монастир-Лішнянського кладовище  знаходяться в  межах населеного пункту поряд із  житловою  забудовою. Наслідки: велика ймовірність забруднення підземних джерел водопостачання. Облаштування нового кладовища з дотриманням діючого законодавства. 

д) Атмосферне повітря.

Забруднення атмосферного повітря від впливу шкідливих речовин промислових підприємств. 

 

Пропозиції щодо структури та змісту  звіту про стратегічну екологічну оцінку - структура та зміст  звіту про стратегічну екологічну оцінку повинен відповідати частині 2 та 3 ст. 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

 

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання – Лішнянська сільська рада Дрогобицького району Львівської області вул. Івана Франка,30 с. Лішня, 82127,  lishnya-silrada@ukr.net в строк з 02 до  31 жовтня 2019р. (не менше як 15 днів з дня оприлюднення Заяви).

 

Сільський  голова Р.О.Настьошин

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua