Дрогобиччина рятує лелек

Автор: admin2 от 21-03-2018, 16:00
 (голосів: 0)

Дрогобиччина рятує лелекНа інформацію, опубліковану вчора на офіційному сайті райдержадміністрації та у мережі Facebook, про порятунок лелек, які повернулися у ці морозні дні в Україну, ми отримали фантастичну реакцію. Працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації розповідають про сотні телефонних дзвінків від жителів не лише з Дрогобиччини, а й з різних регіонів, зокрема, з Києва з пропозицією про надання допомоги. Підприємці, окремі громадяни привозять солому, їжу для птахів, пропонують, в разі потреби, приміщення для перетримки лелек.

Ми щиро дякуємо за активну допомогу для порятунку лелек керівнику ТзОВ “КНГ Агро” Василю Вальку, ТзОВ “Барком” на чолі з Володимиром Бараном, колективу Дрогобицького Держлісгоспу на чолі з директором Василем Матяшовським та, зокрема, лісничому Святославу Приболотному, колективу Дрогобицького відділу ДСНС (керівник Роман Свястин), підприємцю Романові Качкіновичу, колективу Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” на чолі з директором Богданом Лазораком, Нагуєвицькому сільському голові Оксані Вовків, Унятицькому сільському голові Михайлові Матолінцю. Перелік колективів та окремих доброчинців постійно зростає.

Наші великі слова вдячності тим волонтерам, добрим людям, які допомагають, не називаючи своїх прізвищ. Люди, ви неймовірні! Дякуємо Вам!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua