Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Сільське господарство » Заходи з протидії африканської чуми свиней на Львівщині: перші результати перевірок

Заходи з протидії африканської чуми свиней на Львівщині: перші результати перевірок

Автор: admin2 от 30-08-2017, 14:31
 (голосів: 0)

Заходи з протидії африканської чуми свиней на Львівщині: перші результати перевірокНа Львівщині посилили заходи безпеки у зв’язку з виявленням в сусідніх областях, зокрема на Закарпатті, випадків захворювання на африканську чуму свиней. Представники Національної поліції та Держпродспоживслужби області виставили цілодобові пости для контролю та нагляду за переміщенням живих тварин, сировини та продукції тваринного походження, а також спеціалізованих транспортних засобів пристосованих для перевезення тварин на предмет дотримання ветеринарно-санітарних вимог.

Відтак, уже від вчора, 29 серпня, представники патрульної поліції розпочали перевіряти машини, що в’їжджають на територію області, зокрема ті, що обладнані холодильними камерами та рефрижераторами для перевезення м’ясопродуктів.  

Зазначені пости виставлені на автотрасах Ужгород-Львів, Івано-Франківськ-Львів, Чоп-Київ, у Сколівському районі в селі Климець, Турківському районі в селі Івашківці, у селі Сянки, Стрийському районі в селі Лисовичі, Жидачівському районі в селі Іванівці, Перемишлянському районі в селі Кореличі.

Зазначимо, що на даний час ситуація щодо АЧС у Львівській області контрольована.

Станом на сьогодні, 30 серпня, уже оглянули 233 одиниці автотранспорту, з них: 231 - провели дезінфікацію, 2 повернули у зворотньому напрямку.  

До уваги сільгоспвиробників: на території Львівської області курсуватимуть пусті спеціалізовані транспортні засоби, які пристосовані для перевезення тварин лише у чистому вигляді.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua