Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Обережно! Грип птиці!

Автор: admin2 от 25-02-2021, 10:09

Обережно! Грип птиці!В сучасному світі грип є однією з небагатьох інфекцій які представляють серйозну загрозу для людства. Його вплив на птахівництво (знищення поголів'я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи) призводить до суттєвих економічних збитків.

Серед людей здатний викликати пандемію з тяжкими наслідками.

Високопатогенний грип птиці:..

На Львівщині затверджено обласну програму підтримки сільського господарства

Автор: admin2 от 24-02-2021, 10:46

На Львівщині затверджено обласну програму підтримки сільського господарстваРішенням Львівської обласної ради 18 лютого затверджено Комплексну програму підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки. Головним завданням програми є реалізація системи економічних і організаційних заходів щодо підтримки мікро та малого аграрного бізнесу на селі.

Зокрема в рамках програми пропонується реалізація наступних заходів на конкурсній основі:

-Компенсація відсотків за кредитами та договорами фінансового лізингу у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку України,..

Увага! Навчання за професією «Фермер»

Автор: admin2 от 23-02-2021, 12:03

Увага!  Навчання за професією «Фермер»У січні 2019 року Львівський центр ПТО ДСЗ отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за професією «Фермер». Ця професія з кожним роком набуває все більшої актуальності на ринку праці, позаяк зміни, що відбуваються останнім часом в аграрному секторі економіки Львівщини, спрямовані на підтримку та розвиток малих і середніх фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Центр зайнятості інформує про можливість підготовки фахівців на базі Львівського ЦПТО ДСЗ як за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття...

Семінар для пасічників

Автор: admin2 от 11-02-2021, 15:37

З метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин 10 лютого 2021 року у Дрогобицькому районі Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено  онлайн - семінар з питань взаємодії пасічників з аграріями району у форматі відео-Zoom-конференції.

Учасниками  семінару: спеціалісти райдержадміністрації, представники Головного та районних управлінь Держпродспоживслужби, пасічники району,сільгоспвиробники.

На даному семінарі розглянуто наступні питання:..

Аграріїв закликають брати участь в аукціонах з продажу права оренди земельних ділянок державної власності

Автор: admin2 от 10-02-2021, 12:40

Аграріїв закликають брати участь в аукціонах з продажу права оренди земельних ділянок державної власностіУ понеділок, 22 лютого, відбудуться аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності.

 До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди 6-ох земельних ділянок розташованих у Золочівському та Стрийському районах Львівської області, загальною площею 131,53 га:

         - Золочівський район, Підкамінська територіальна громада (Наквашанська сільська рада), площа земельної ділянки – 5,91 га... 

Прогноз розвитку основних шкідників і хвороб сільськогосподарських культур у Дрогобицькому районі у період 2021 року

Автор: admin2 от 8-02-2021, 11:20

Прогноз розвитку основних шкідників і хвороб сільськогосподарських культур у Дрогобицькому районі у період 2021 року Фітосанітарна ситуація посівів сільськогосподарських культур у районі визначатиметься комплексом агрокліматичних, природних і господарських факторів, вплив яких позначиться на процесі регулювання чисельності шкідників та розвитку хвороб у 2021 році.  Регулярні обстеження і своєчасний захист сільськогосподарських культур попередять ускладнення фітосанітарного стану, сприятимуть успішній перезимівлі рослин.

Хімічні обробки посівів проводять за суворого дотримання правил техніки безпеки та у відповідності з економічними порогами шкідливості...

Районна робоча група перевірить режим роботи місцевих птахофабрик

Автор: admin2 от 15-01-2021, 10:02

Районна робоча група перевірить режим роботи місцевих птахофабрикВчора відбулося засідання обласної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії в онлайн форматі. У засіданні взяли участь керівники районного управління Держпродспоживслужби, відділу економіки та АПР райдержадміністрації, районної ветлікарні, місцевих птахофабрик.

Йшлося про вжиття заходів з метою непоширення на території області пташиного грипу А (H1N1). Питання стосувалося організації роботи в закритому режимі птахогосподарств...

Відбудеться земельний аукціон з продажу права оренди земельної ділянки для виробництва органічної продукції

Автор: admin2 от 6-01-2021, 11:26

Відбудеться земельний аукціон з продажу права оренди земельної ділянки для виробництва органічної продукціїУ середу, 27 січня відбудеться аукціон з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). 

Земельний аукціон проведуть за адресою: вул. Сахарова, 46. Початок торгів об 11:00 год. До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди ділянки, розташованої на території Дидятицької сільської ради Мостиського району.

Детальніше про ділянку:..

Відбулося засідання протиепізоотичної комісії

Автор: admin2 от 23-12-2020, 16:54

Відбулося засідання протиепізоотичної комісіїСьогодні, 23 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької РДА.

Обговорювалася ситуація у зв’язку з нещодавнім випадком виявлення випадку сказу тварин на території м.Дрогобич.

Йшлося про профілактичні заходи, зокрема, зменшення популяції лисиць, які є потенційним джерелом розповсюдження сказу.

Понад три тисячі гектарів сільськогосподарських земель державної власності передали ОТГ

Автор: admin2 от 8-12-2020, 14:05

Понад три тисячі гектарів сільськогосподарських земель державної власності передали ОТГПонад три тисячі гектарів сільськогосподарських земель державної власності  передали  територіальним громадам Львівщини.

Передачу земель здійснили відповідно до Указу Президента України від 15 жовтня № 449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин».

Землі сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів передали у комунальну власність 7 громадам,..

Аграріїв запрошують на земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

Автор: admin2 от 1-12-2020, 11:29

Аграріїв запрошують на земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності9 грудня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

- на території Бітлянської сільської ради Турківського району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 11,48 га...

24 млн гривень з держбюджету отримають аграрії, що займаються садівництвом

Автор: admin2 от 27-11-2020, 17:44

24 млн гривень з держбюджету отримають аграрії, що займаються садівництвомАграрії Львівщини, які працюють у галузі садівництва, отримають 24 мільйони гривень з держбюджету.

Про це зазначили під час засідання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з розгляду  заявок сільгоспвиробників для надання фінансової підтримки  за державною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» для розвитку галузей садівництва, виноградарства і хмелярства.

“Департамент агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації  подав документи  для визначення обсягів компенсації...

Агровиробників - експортерів запрошують пройти опитування щодо участі у міжнародних виставках

Автор: admin2 от 26-11-2020, 17:16

Агровиробників - експортерів запрошують пройти опитування щодо участі у міжнародних виставкахМіністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

Зазначене опитування проводять для аналізу потреб українського бізнесу та подальшого вироблення механізму надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту,.. 

Шість фермерських господарств району отримають дотацію з державного бюджету

Автор: admin2 от 20-11-2020, 10:38

Шість фермерських господарств району отримають дотацію з державного бюджетуНаказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.11.2020. №2301 затверджено розподіл бюджетних коштів між фермерськими господарствами, передбачених Мінекономіки у Державному бюджеті за програмою КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» на 2020 рік. Кошти передбачені для надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напряму продуктивності фермерському господарству, у власності якого перебуває від 5 зареєстрованих відповідно до законодавства корів...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua