porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Діючі Програми розвитку галузі АПК в 2016 році

Автор: admin1 от 14-07-2016, 10:18

Діючі Програми розвитку галузі АПК в 2016 роціДержавні програми: 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 884 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», якою передбачено кошти  з державного бюджету для виплати  часткового відшкодування:  вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності...

Сільськогосподарські товаровиробники отримають бюджетні дотації

Автор: admin2 от 26-04-2017, 16:19

Сільськогосподарські товаровиробники отримають бюджетні дотаціїДепартамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації розробив дорожню карту отримання бюджетної дотації для аграріїв.

Отримати бюджетну дотацію мають право сільськогосподарські товаровиробники – платники податку на додану вартість, що займаються наступними видами діяльності: тваринництво, вирощування винограду, фруктів, ягід, горіхів, овочів, тютюну та цукрового буряку.

Термін дії бюджетних дотацій – 5 років (з 1 січня 2017 року по 1 січня 2022 року)...

У Львові відбудеться один із найбільших у Східній Європі агрофорумів "АГРОПОРТ Захід Львів 2017"

Автор: admin2 от 14-04-2017, 12:34

У Львові відбудеться один із найбільших у Східній Європі агрофорумів "АГРОПОРТ Захід Львів 2017"Упродовж 27–29 квітня у Львові, на території аеропорту "Львів", відбудеться Міжнародний форум з підтримки фермерства "АГРОПОРТ Захід Львів 2017". Він зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

"Головне завдання цьогорічного форуму – інформаційна підтримка виробників, розширення ринків збуту, налагодження міжнародних відносин, формування сучасних стандартів якості, які відповідатимуть вимогам ЄС", - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз...

Аграріям презентуватимуть передові технології посіву. Запрошуємо на захід

Автор: admin1 от 14-04-2017, 09:09

Аграріям презентуватимуть передові технології посіву. Запрошуємо на західАсоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією AgriEvent запрошують на другий захід із серії «Дні агротехнологій», присвяченого демонстрації передових технологій посіву. На заході буде презентовано та показано в польових умовах роботу сільгосптехніки міжнародних лідерів-виробників, генераторів аграрних технологій, повідомляють організатори. Відзначається, що подія відбуватиметься за активної участі членів УКАБ та всіх агровиробників, які зацікавлені у запровадженні передових технологій.

Аграріям частково компенсують витрати на закупівлю техніки

Автор: admin2 от 11-04-2017, 12:14

Аграріям частково компенсують витрати на закупівлю технікиСільськогосподарським товаровиробникам, основна діяльність яких - постачання сільськогосподарських товарів, компенсують 20 % вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Для отримання часткової компенсації сільськогосподарським товаровиробникам слід подати заявки та підтвердні документи щодо придбання техніки та обладнання до державного банку.

Перелік необхідної документації:

- копія платіжного доручення;..

До уваги сільськогосподарських товаровиробників

Автор: admin2 от 3-04-2017, 14:17

До уваги сільськогосподарських товаровиробниківНагадуємо, що на Львівщині діє Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки, затверджена рішенням обласної ради від 1 березня 2016 року №106.

Відповідно до цієї програми сільгоспвиробникам у 2017 році пропонується:

- Фінансова підтримка шляхом компенсації відсотків за кредитами, залученими у банківських установах, кредитних спілках у національній валюті...

У квітні почнуть виплачувати дотації сільгоспвиробникам

Автор: admin2 от 29-03-2017, 14:36

У квітні почнуть виплачувати дотації сільгоспвиробникамВиплати дотацій за лютий 2017 року мають розпочатися з 15 квітня. Як повідомили у відділі економічного розвитку департаменту агропромислового розвитку ЛОДА, до 1 квітня аграрії повинні подати відповідні заяви у місцеві органи Державної фіскальної служби, яка вже розпочала внесення отримувачів дотацій до Реєстру.

Механізм здійснення виплат наступний:

- до 1 квітня сільськогосподарські виробники мають подати заявку на здійснення держпідтримки з відповідними податковими документами та сплатити податки;
- до 5 квітня буде здійснено виділення асигнувань відповідно до помісячного бюджетного розподілу;..

Аграріїв Львівщини запрошують до участі у форвардних програмах закупівлі зерна

Автор: admin2 от 15-03-2017, 08:46

Аграріїв Львівщини запрошують до участі у форвардних програмах закупівлі зернаДля підтримки та забезпечення своєчасного фінансування українського сільгоспвиробника, ПАТ "Аграрний фонд" та ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" проводять форвардні програми закупівлі зерна. Про це повідомляють у департаменті агропромислового комплексу Львівської облдержадміністрації.

ПАТ "Аграрний фонд" за форвардною програмою цього року планує закупити 760 тис тонн зерна – пшениці, жита та гречки. На авансування виділили близько 2 млрд грн. Про умови договорів із "Аграрним фондом" можна дізнатись безпосередньо у відділенні, за адресою: м. Львів, вул. Б. Хмельницького 200, оф. 419, за посиланням, або за номерами телефонів: (032) 232 19 73, (067) 249 32 12...

Володимир Шутко зустрівся з аграріями

Автор: admin2 от 2-03-2017, 12:44

Володимир Шутко зустрівся з аграріямиСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу зустріч з керівниками агроформувань та фермерських господарств району.

Очільник району виокремив декілька важливих питань зустрічі. Одне з них - благоустрій територій та екологічна безпека. Голова райдержадміністрації закликав аграріїв дотримуватися культури обробітку земель та максимально виорювати і обкошувати землі, на яких вони працюють, не залишаючи необроблених ділянок та смуг, які заростають бурянами. На таких ділянках утворюється сухостій, що згодом стає причиною незаконного спалювання залишків сухої рослинності. Володимир Шутко повідомив, що такі непоодинокі випадки спричиняють пожежі, що шкодить довкіллю, здоров'ю людей, призводять до знищення майна. Винні у підпалах будуть суворо каратися штрафами відповідно до чинного законодавства...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.