Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Понад 30 учасників з України та Польщі: стартувала агропромислова виставка «Euro AGRO»

Автор: admin2 от Учора, 15:12

Понад 30 учасників з України та Польщі: стартувала агропромислова виставка «Euro AGRO»Сьогодні, 12 листопада стартувала ІV Міжнародна агропромислова  виставка «Euro AGRO». Відкриття відбулось, традиційно, у виставковому центрі «Південний ЕКСПО».

Присутніх привітала директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Юлія Шопська, яка наголосила на важливості проведення такого заходу, адже це унікальна можливість компаніям-виробникам представити свою продукцію споживачам,  а аграріям – удосконалити своє виробництво, знайти партнерів та обмінятися досвідом...

Понад 7 тисяч власників отримали дотацію за утримання молодняка ВРХ

Автор: admin1 от Учора, 11:29

Понад 7 тисяч власників отримали дотацію за утримання молодняка ВРХДепартаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА профінансовано другий  у 2019 році транш коштів на виплату дотації фізичним особам за утримання молодняка ВРХ відповідно до поданих документів станом на 1 вересня 2019 року. Кошти в сумі 9,9 млн гривень виплачені 7,3 тис фізичним особам, які в своїх господарствах утримують 10,3 тис голів молодняка ВРХ.

Загалом з початку 2019 року дотацію в сумі 34 млн грн виплачено 18,8 тис фізичним особам за утримання 26,3 тис голів молодняка ВРХ.

18 листопада - земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок державної власності

Автор: admin1 от 5-11-2019, 11:03

18 листопада - земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок державної власностіУ понеділок, 18 листопада, відбудуться аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Земельні аукціони відбудуться за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46. Початок торгів об 11:00 год.

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди 5 земельних ділянок розташованих у Бродівському, Буському, Городоцькому районах Львівської області, загальною площею 86,33 га...

Аграрії Дрогобиччини провели спільну нараду

Автор: admin1 от 4-11-2019, 16:08

Аграрії Дрогобиччини провели спільну нарадуСьогодні, 4 листопада, в малому сесійному залі районної ради відбулася спільна нарада з керівниками агрогосподарств району, участь в якій взяла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Юлія Шопська та заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Начальник управління агропромислового розвитку Дрогобицької РДА Зеновій Кебза інформував про стан справ в аграрній сфері, про реалізацію в районі Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва на 2016-2020 роки, охарактеризував напрямки сільськогосподарської...

Шановні мешканці! Нагадуємо вам про шкоду для людини і довкілля від спалювання сухої рослинності

Автор: admin1 от 23-10-2019, 15:02

Шановні мешканці! Нагадуємо вам про шкоду для людини і довкілля від спалювання сухої рослинностіВнаслідок пожеж не лише гинуть живі організми, а й втрачається родючий поверхневий шар ґрунту. Разом з димом у повітря вивільняються речовини, які спричинюють захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини і призводять до онкологічних захворювань. Виникнення небезпеки від пожеж може призвести до займання будинків, енергетичних споруд з фатальними наслідками.

Разом з тим повідомляємо, згідно зі ст. 77, 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 245 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, самовільне випалювання сухої рослинності чи її залишків. 

Аграріям нагадують: за закуплене насіння українського виробництва можна отримати компенсацію

Автор: admin2 от 9-10-2019, 14:37

Аграріям нагадують: за закуплене насіння українського виробництва можна отримати компенсаціюНа Львівщині зареєстровано 16 суб’єктів насінництва та розсадництва, у яких можна придбати сертифіковане насіння сільськогосподарських рослин та саджанці вітчизняної та зарубіжної селекції вітчизняного виробництва.

Водночас для фермерських господарств, які закупляють насіння у сертифікованих суб’єктів насінництва та розсадництва у 2019 році, передбачена фінансова підтримка з державного бюджету, а саме відшкодування за закуплене у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин українського виробництва в розмірі 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але не більше 80 000 гривень на одне господарство...

Юлія Шопська – новий директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації

Автор: admin2 от 8-10-2019, 16:02

Юлія Шопська – новий директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністраціїНовим керівником департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації стала Юлія Шопська. 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський підписав відповідне розпорядження № 271 /0/8-19 від 27 вересня 2019 року про призначення Шопської Юлії Костянтинівни на посаду...

Сільськогосподарські виробники одержали кошти для покращення генетичного потенціалу тварин

Автор: admin2 от 7-10-2019, 12:35

Сільськогосподарські виробники одержали кошти для покращення генетичного потенціалу тваринНаказом Мінагрополітики України від 23 серпня 2019 затверджено розподіл коштів, передбачених для надання часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних (генетичних) ресурсів за результатами поданих документів до 5 серпня поточного року.

Відтак, фінансову підтримку отримали 7 суб’єктів господарювання області на загальну суму 4,0 млн грн.

На ці кошти закупили 458 голів племінних тварин та 657 спермодоз бугаїв-плідників, які мають племінну (генетичну) цінність...

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Автор: admin2 от 4-10-2019, 10:05

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінкиЛішнянська сільська рада – орган місцевого самоврядування, який є відповідальним за розроблення документів державного планування на місцевому рівні та який здійснює загальне керівництво і контроль за їх виконанням, розпочинає процедуру визначення обсягу, опису та оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків – стратегічну екологічну оцінку згідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою сприяння сталому розвитку села Монастир-Лішнянський шляхом забезпечення охорони довкілля,..

На Львівщині жовтень-грудень оголошено місяцями охорони форелі струмкової

Автор: admin2 от 24-09-2019, 12:44

На Львівщині жовтень-грудень оголошено місяцями охорони форелі струмковоїНа території Львівської області жовтень, листопад, грудень цього року оголошено місяцями охорони форелі струмкової. В цей період заборонено будь-яке рибальство, добування водних біоресурсів в гірських притоках басейну ріки Дністер, зокрема, в р.Бистриця та всіх її притоках від її початку до смт.Підбуж Дрогобицького району.

Протягом нерестового періоду заборонено проводити у перелічених рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, також заборонене пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної потреби.

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення відбудуться 27 вересня

Автор: admin2 от 23-09-2019, 16:18

Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення відбудуться 27 вересняУ п’ятницю, 27 вересня відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони будуть проводитись на електронному майданчикуДП «СЕТАМ».

До продажу права оренди на електронних земельних торгах пропонується право оренди 5-ох земельних ділянок розташованих у Жовківському та Золочівському,  районах Львівської області, загальною площею 14,5 га:

1. Жовківський район, Надичівськасільська рада, площа земельної ділянки – 4,5 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної орендної плати – 1697,9 грн...

25 вересня - електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Автор: admin2 от 19-09-2019, 12:32

25 вересня - електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначенняУ середу, 25 вересня відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони будуть проводитись на електронному майданчику ДП «СЕТАМ» (https://land.setam.net.ua/zemlya).

До продажу права оренди на електронних земельних торгах пропонується право оренди 4-ох земельних ділянок розташованих у Жовківському та Самбірському районах Львівської області, загальною площею 28,5 га:..

Екологи нагадують про небезпеку спалювання сухої трави

Автор: admin2 от 18-09-2019, 16:25

Екологи нагадують про небезпеку спалювання сухої травиЗа інформацією департаменту з питань цивільного захисту з початку року зафіксовано більше 1000 пожеж у природному середовищі, площа сухостоїв, які потрапили у вогняний полон близько 400 га. Найбільше пожеж зафіксовано у Яворівському, Сокальському та Пустомитівському районах.

Працівниками державної екологічної інспекції у Львівській області винесено 200 постанов та накладено штрафів на суму близько 38 тис грн згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення вимог пожежної безпеки в лісах, знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах,..

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua