Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Перелік позанерестових ділянок для проведення любительського рибальства в період весняно-літньої заборони на лов риби

Автор: admin2 от 27-03-2020, 09:42

Перелік позанерестових ділянок для проведення любительського рибальства в період весняно-літньої заборони на лов рибиКвітень, травень, червень цього року - місяці охорони нерестуючої риби.

На території Львівської області в цей період заборонено будь-яке рибальство, а також вилов раків у такі терміни:

в басейні р. Дністер – з 1 квітня до 10 червня;

в басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир – із 1 квітня до 20 травня;

у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) із 1 квітня до 30 червня...

Аграріїв звільнили від податків та орендної плати на час карантину

Автор: admin2 от 20-03-2020, 14:22

Аграріїв звільнили від податків та орендної плати на час карантинуДержава звільнила агровиробників від податку на землю та від орендної плати земель сільськогосподарського призначення державної власності на два місяці через коронавірус. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

За його словами, економія коштів для агровиробників складе 486 млн грн.

«У зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків...

Затверджено порядок здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва для аграріїв

Автор: admin2 от 18-03-2020, 14:24

Затверджено порядок здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва для аграріївПостанова КМУ від 1 березня 2017 р. № 130 (із змінами, затвердженими постановою КМУ від 03.03.2020 № 195) передбачає  механізм надання у 2020 році державної підтримки за закуплену сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва.

Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення сільськогосподарських товаровиробників вітчизняною технікою та обладнанням для агропромислового комплексу шляхом здійснення часткової компенсації вартості техніки та обладнання, що закуплені у вітчизняних виробників та/або їх дилерів...

Землевласників та фермерів запрошують до участі в мобільних точках доступу до безкоштовної правової допомоги

Автор: admin2 от 13-03-2020, 14:54

Землевласників та фермерів запрошують до участі в мобільних точках доступу до безкоштовної правової допомогиДля забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» з 03.03.2020 року розпочалася робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах.

Мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Львівській області,..

Держгеокадастр проводитиме онлайн-трансляції розпоряджень землями сільськогосподарського призначення

Автор: admin2 от 11-03-2020, 17:40

Держгеокадастр проводитиме онлайн-трансляції розпоряджень землями сільськогосподарського призначенняНевдовзі на сайті Держгеокадастру та офіційному каналі Держгеокадастру у YouTube, у режимі реального часу за участі фахівців Головних управлінь Держгеокадастру проводитимуть онлайн-трансляції розпоряджень землями сільськогосподарського призначення. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

А вже сьогодні 11 березня на сайтах ГУДів у розділі «Онлайн трансляція розпорядження землями с/г призначення» відбудуться перші прямі ефіри: Херсонська, Полтавська, Дніпропетровська, Луганська та Черкаська область...

19 березня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

Автор: admin2 от 10-03-2020, 11:16

19 березня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власностіУ четвер, 19 березня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

на території Надичівської сільської ради Жовківського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 11,00 га...

В Україні запроваджують нові правила для оренди землі

Автор: admin2 от 6-03-2020, 14:03

В Україні запроваджують нові правила для оренди землі16 січня набув чинності Закон України № 340-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно протидії рейдерству”. Проте деякі положення Закону, зокрема щодо продовження договору оренди землі, набувають чинності 15 липня.

Цим Законом розмежовується два правових механізми в цих відносинах, а саме пролонгація договорів оренди землі та переважне право на укладення нового договору оренди землі орендарем.

Для цих цілей договори оренди землі поділяються на:

– строкові (які припиняють дію із закінченням строку, на який він був укладений);..

Василь Лозинський нагородив кращих підприємців агропромислового сектору. Серед нагороджених - фермерське господарство "Ромалін"

Автор: admin2 от 28-02-2020, 09:36

Василь Лозинський нагородив кращих підприємців агропромислового сектору. Серед нагороджених - фермерське господарство "Ромалін"В межах Міжнародного форуму «АГРОПОРТ Захід Львів-2020» учасники та гості форуму зібрались на традиційне урочисте вручення відкритої премії AGROPORT AWARD. 

Нагороди отримали підприємства агропромислового комплексу області, що забезпечують інноваційно-інвестиційний розвиток та є сумлінними платниками податків і підтримують соціальні проекти розвитку села. Вручив відзнаки кращим підприємцям перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Відтак, переможців було визначено за реальними індикаторами бізнес репутації...

Стартувала форвардна програма для сільгоспвиробників

Автор: admin2 от 27-02-2020, 11:45

Стартувала форвардна програма для сільгоспвиробниківУ межах програми підтримки сільгоспвиробників Тернопільсько-Львівський відділ  закупівель АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочинає форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року (пшениця, кукурудза, ячмінь і жито).  

Програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме в два етапи. В першому етапі сільгоспвиробникові потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати відповідний пакет документів та укласти договір поставки зерна безпосередньо у центральному офісі корпорації.

Після укладання договору, корпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника 3000 гривень за 1 тонну зерна пшениці, кукурудзи та ячменю, а також  3300 гривень за одну тонну жита з урахуванням ПДВ...

До уваги сільгоспвиробників: Аграрний фонд розпочинає форвардну програму закупівель зерна

Автор: admin2 от 14-02-2020, 15:41

До уваги сільгоспвиробників: Аграрний фонд розпочинає форвардну програму закупівель зернаУ межах програми підтримки сільгоспвиробників ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає форвардну програму закупівель зерна урожаю 2020 року, а також спеціальну програму допомоги в забезпеченні мінеральними добривами. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відповідно до програми, мінеральні добрива вітчизняного виробництва сільгоспвиробники можуть придбати або обміняти за цінами Аграрного фонду на сільськогосподарську продукцію: продовольчу пшеницю, ячмінь...

Фермери Дрогобиччини вчилися працювати в аграрному реєстрі

Автор: admin2 от 12-02-2020, 17:00

Фермери Дрогобиччини вчилися працювати в аграрному реєстріСьогодні, 12 лютого працівники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснили виїзд мобільної групи операторів у Дрогобицький район для надання консультацій щодо внесення відомостей до аграрного (фермерського) реєстру.

Оператори допомогли аграріям Дрогобиччини внести відомості про себе в систему та зібрали відгуки про функціонал та роботу реєстру.

Під час реєстрації були присутні також представники системи безоплатної правової допомоги, представники ГУ Держгеокадастру у Львівській області, які консультували присутніх із земельних питань, а також представники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)...

Земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності відбудеться 19 лютого

Автор: admin2 от 12-02-2020, 10:11

Земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності відбудеться 19 лютогоУ середу, 19 лютого відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

- на території Волянської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 0,96 га...

17 лютого відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

Автор: admin2 от 4-02-2020, 12:23

17 лютого відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власностіУ понеділок, 17 лютого відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:..

Оператори пілотного електронного фермерського реєстру розпочинають інформаційну-роз’яснювальну роботу

Автор: admin2 от 31-01-2020, 15:22

Оператори пілотного електронного фермерського реєстру розпочинають інформаційну-роз’яснювальну роботуВідповідно до Указу Президента України від 08.11.2019 року № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» до 30 березня 2020 року має бути впроваджений пілотний електронний фермерський реєстр. Метою його є, зокрема, ідентифікація суб’єктів ринку, спрощення доступу до програм державної підтримки, банківського фінансування.

Проєкт реалізується за підтримки Світового банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» на території Львівської, Волинської, Київської, Миколаївської, Одеської та Черкаської областей...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua