Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На Дрогобиччині розпочалися жнива

Автор: admin2 от 9-07-2020, 13:38

На Дрогобиччині розпочалися жниваСільськогосподарські підприємства району розпочали збір зернових та технічних культур.

Вчора голова райдержадміністрації Омелян Стасула разом з начальником відділу економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля райдержадміністрації Зеновієм Кебзою відвідали деякі господарства району, зокрема ТзОВ «Світанок» у с.Ясениця — Сільна. Керівники ознайомилися із ситуацією в господарстві, проблемними питаннями у зв'язку зі складними погодніми умовами та готовністю до проведення жнив.

14 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

Автор: admin2 от 8-07-2020, 14:26

14 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власностіУ вівторок, 14 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

- на території Волянськоїсільської ради Дрогобицького району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 3,20 га...

Спалювання сухої трави, стерні, соломи - шкода довкіллю

Автор: admin2 от 8-07-2020, 08:02

Спалювання сухої трави, стерні, соломи - шкода довкіллюНезабаром в районі розпочнеться жнивна компанія.

Деякі сільгосппідприємства та населення, незважаючи на заборони, щороку спалюють на полях стерню або солому після збирання врожаю. І мало хто замислюється про те, що безконтрольне випалювання стерні може призвести до пожежі на сусідніх полях або в лісосмугах, вогонь може перекинутися на розташовані поруч житлові і господарські будівлі, сади...

13 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

Автор: admin2 от 6-07-2020, 15:45

13 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власностіУ понеділок, 13 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

- на території Бишівськоїсільської ради Радехівського району Львівської області. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 4,30 га...

7 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

Автор: admin2 от 30-06-2020, 15:54

7 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власностіУ вівторок, 7 липня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

- на території Ясенівської сільської ради Бродівського району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 27,29 га...

Тарас Матолич провів робочу нараду щодо сприяння в реалізації продукції місцевих фермерів

Автор: admin2 от 25-06-2020, 14:08

Тарас Матолич провів робочу нараду щодо сприяння в реалізації продукції місцевих фермерівСьогодні, 25 червня заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич провів робочу зустріч з директором ТзОВ “Стрийський ринок” м.Львів Назаром Сенівим та агровиробниками району за участю начальника відділу економіки та АПР Зеновія Кебзи.

Йшлося про налагодження співпраці щодо реалізації місцевої сільськогосподарської продукції бджільництва, птахівництва та садівництва на Стрийському ринку, підтримки фермерства, забезпечення промоції продукції агровиробників Дрогобиччини.

Із липня починають діяти нові правила поновлення договору оренди землі

Автор: admin2 от 17-06-2020, 09:31

Із липня починають діяти нові правила поновлення договору оренди земліВ Україні запровадили поетапне введення в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» прийнятого 5 грудня 2019 року, що спрямований на запровадження низки антирейдерських заходів та встановлення дієвих запобіжників щодо захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок.
Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, нововведення в законодавстві стосуються поновлення договору оренди землі, а саме:..

24 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

Автор: admin2 от 15-06-2020, 12:51

24 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власностіУ середу, 24 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

- на території Надичівської сільської ради Жовківського району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 11,00 га...

22 червня відбудуться земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок державної власності

Автор: admin2 от 11-06-2020, 15:30

22 червня відбудуться земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок державної власностіУ понеділок, 22 червня відбудуться аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони проведуть за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46. Початок торгів об 11:00 год.

“Земельні аукціони – це один з механізмів збільшення площ для аграріїв. Закликаємо фермерів  до активної участі в аукціонах. До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди 6-ох земельних ділянок...

Майже 400 млн гривень - на розвиток фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів

Автор: admin2 от 5-06-2020, 12:16

Майже 400 млн гривень - на розвиток фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативівКабінет міністрів України  затвердив виділення 379,8 млн грн на розвиток фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів.

Згідно з проектом постанови, кошти розподілять наступним чином:

100 млн грн виділять фермерським господарствам на утримання корів молочного напрямку (повинні мати більше п'яти корів).

95 млн грн підуть на бюджетну субсидію на одиницю угідь, що обробляються в розмірі 1 га, для нових фермерських господарств...

17 червня - земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок державної власності

Автор: admin2 от 2-06-2020, 17:34

17 червня - земельні аукціони з продажу права оренди земельних ділянок державної власностіУ середу, 17 червня, відбудуться аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

 Земельні аукціони проведуть за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 46. Початок об 11:00 год.

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди 9-ох земельних ділянок розташованих у Буському, Дрогобицькому,..

Аграріям погасять заборгованість за придбану торік сільгосптехніку

Автор: admin2 от 27-05-2020, 16:03

Аграріям погасять заборгованість за придбану торік сільгосптехнікуУряд розпочав фінансування бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» у 2020 році за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Відтак, аграрії, які придбали сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва у жовтні та листопаді 2019 року мають можливість отримати компенсацію їх вартості через банки, до яких подавали документи. Згідно з наказами Мінекономіки від 22 травня 2020 р № 936 та № 937...

Алгоритм обміну правами користування земельними ділянками в масиві земель сільськогосподарського призначення

Автор: admin2 от 14-05-2020, 14:37

Алгоритм обміну правами користування земельними ділянками в масиві земель сільськогосподарського призначення1.Істотний землекористувач письмово звертається до власника (орендаря) земельної ділянки з пропозицією, у якій зазначає, зокрема, земельні ділянки, правами користування щодо яких пропонується обмін, та розмір майнової шкоди, заподіяної внаслідок такого обміну.

До звернення додається:

- підписаний з однієї сторони проєкт договору оренди (суборенди);

- підписаний з однієї сторони проєкт договору оренди (суборенди) земельної ділянки, право користування якою пропонується передати взамін;..

Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої влади

Автор: admin2 от 8-05-2020, 14:05

Мінекономіки організує серію онлайн семінарів для з пасічниками, аграріями та органами місцевої владиЗ метою мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запускає серію проведення онлайн семінарів для пасічників у регіонах.

Онлайн семінар з Львівщиною відбудеться 22 травня 2020 року о 14.00 год у форматі відео-Zoom-конференції з питань взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади.  Тривалість заходу -1 година...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua