Офіційний сайт Дрогобицької РДА » 14 березня - Днем українського добровольця

14 березня - Днем українського добровольця

Автор: admin2 от 14-03-2018, 09:55
 (голосів: 0)

14 березня - Днем українського добровольцяСьогодні Україна вшановує своїх найкращих синів і дочок, які за покликом серця, без примусу стали на захист своєї Вітчизни від агресора в березні 2014 року. Якби не їхня добра воля, то не відомо, як би склалася доля держави. Цілими сотнями з Майдану Гідності, а також поодинці з різних куточків країни вони вирушили на передову без необхідної зброї, засобів захисту, належного речового, харчового та медичного забезпечення, але маючи підтримку волонтерів, народу та тверду волю до перемоги. Добровольці заклали основу новітнього Українського війська.

На жаль, багато з них полягли в нерівній боротьбі з ворогом і поповнили лави Небесного воїнства. Вічна їм пам'ять і шана!

Наша повага і низький, доземний уклін тим, хто залишився з нами, хто продовжує боротьбу, а також тим, хто в мирному житті намагається бути корисним своїй країні. Дякуємо Вам, шановні добровольці, за збережену Україну, за те, що у мирних містах і селах маємо змогу працювати, ростити дітей, радіти життю. Сьогодні Україні потрібна Ваша мудрість, єдність, рішуча протидія спробам ворога не лише на фронті, а й зсередини дестабілізувати і знищити нашу державу.

Хай Господь береже Вас і Ваші родини, хай дарує Україні перемогу і мир!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації Володимир ШУТКО

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua