Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Туризм » В райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань розвитку туризму

В райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань розвитку туризму

Автор: admin2 от 10-12-2014, 14:14
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань розвитку туризмуЯк зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, це питання з огляду на події в країні відійшло на другий план, але в контексті перспективи розвитку району воно заслуговує на увагу.

У нараді взяли участь працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації, лісогосподарських підприємств, фахівці, які займаються виготовленням рекламно-інформаційної продукції.

Йшлося про створення карти туристично привабливих об'єктів району, де будуть позначені краєзнавчі, історичні, архітектурні, природні та інші пам'ятки, музеї і туристичні маршрути. В цьому контексті було озвучено основні завдання щодо облаштування самих об'єктів, стежок, рекреаційних зон. Степан Рудницький наголосив, що потрібно дбати і про впорядкування висаджених цьогоріч алей, парків, присвячених Героям Небесної Сотні.

Обговорювалося питання презентації туристичного маршруту “Стежками Івана Франка”, яка імовірно відбудеться в січні наступного року в Музеї івана Франка у Нагуєвичах. Визначено основні організаційні завдання з метою її підготовки та проведення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua