Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Туризм » Туристичні можливості Львівщини презентували у Баку

Туристичні можливості Львівщини презентували у Баку

Автор: admin1 от 4-04-2019, 16:42
 (голосів: 0)

Туристичні можливості Львівщини презентували у БакуЛьвівщина презентує туристичні можливості та дестинації на 18-й Азербайджанській Міжнародній Виставці «Туризм і Подорожі» AITF 2019 в Баку. 

На головній туристичній події Азербайджанської Республіки представлено стенд Львівщини, який демонструє головні туристичні можливості і дестинації регіону для іноземних туристів.

Учасникам заходу пропонують ознайомитися з рекреаційним та бальнеологічним потенціалом Трускавця, Східниці та Моршину, головними топовими  локаціями Львівської області, історичними та культурними місцями, що входять до спадщини ЮНЕСКО, а також анонсують основні події року для відвідування іноземними гостями. 

Нагадаємо, минулого року азербайджанські туристи увійшли в десятку за активністю відвідування Львівщини, зокрема в Трускавці їх кількість становить  14% від загальної кількості іноземних відпочивальників.

Азербайджанська виставка, що триватиме до 6 квітня, традиційно збирає на своєму майданчику представників туристичного ринку з різних країн, національні та регіональні туристичні організації та державні структури. 

Участь у виставці проходить за партнерської підтримки  Трускавецької міської ради,  представництва авіаліній «Turkish Airlines» у Львові, готелю-замку «Вежа Ведмежа» та готелю «Taurus Hotel City». Також в рамках виставки свої пропозиції презентують санаторно-курортні комплекси «Санаторій Карпати» (Трускавець), «ДіАнна» (Східниця), «Тустань» (Східниця).

Консолідований стенд Львівської та Одеської областей відвідали представники Посольства України в Республіці Азербайджан, голова Державного Агенства з Туризму Республіки Азербайджан, та президент  Азербайджанстких Авіаліній. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua