Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Туризм » Вчетверте туристичні можливості Львівщини презентують в Державі Ізраїль

Вчетверте туристичні можливості Львівщини презентують в Державі Ізраїль

Автор: admin1 от 12-02-2019, 16:39
 (голосів: 0)

Вчетверте туристичні можливості Львівщини презентують в Державі ІзраїльСьогодні, 12 лютого, у м. Тель-Авів за підтримки Міністерства туризму Ізраїлю почала роботу ювілейна 25-та міжнародна туристична виставка «International Mediterranean Tourism Market» IMTM 2019, яка є найбільшою в цій сфері у Східному Середземномор'ї.

Увагу чисельних відвідувачів виставки привертає загальний стенд України, який представляють представники управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, Львівської, Київської та Одеської міських рад. Зокрема, Львівщину презентує туристичний бізнес: готельно-курортний комплекс «Карпати», готельно-рекреаційний комплекс «Mirotel Resort & SPA» та Міжнародні Авіалінії України. Від імені Посольства учасників стенду привітав радник Посольства України в Державі Ізраїль Микола Тараненко.

Варто зазначити, що цьогорічним консолідатором стенду України на міжнародній туристичній виставці IMTM 2019 виступила Київська туристична асоціація.

Як зауважили самі учасники виставки, основними питаннями, які зацікавили ізраїльський ринок є медичні послуги санаторно-курортних закладів області, їх цінові пропозиції, пам`ятки єврейської спадщини Львівщини і міста, паломницький та культурний туризм.

Цьогоріч на виставці презентували новий каталог на івриті, в якому представлені туристичні пропозиції Львівської області.

Зазначимо, що 11 лютого, відбулось офіційне відкриття  виставки, на якому були присутні представники управління туризму та курортів облдержадміністрації. Захід проходив в Печері Седекія, що в Єрусалимі. Гостей привітали мер Єрусалима та Міністр закордонних справ Ізраїлю.

Вчетверте туристичні можливості Львівщини презентують в Державі Ізраїль

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua