Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Туризм » На Міжнародному туристичному ярмарку в Латвії презентували новий авіарейс Рига-Львів

На Міжнародному туристичному ярмарку в Латвії презентували новий авіарейс Рига-Львів

Автор: admin1 от 1-02-2019, 16:20
 (голосів: 0)

На Міжнародному туристичному ярмарку в Латвії презентували новий авіарейс Рига-ЛьвівСьогодні, 1 лютого, розпочав роботу Міжнародний туристичний ярмарок Balttour 2019, під час якого відбулась презентація нового напрямку авіакомпанії AirBaltic Рига – Львів.

Участь в презентації взяли Тимчасово повірений у справах України в Латвійській Республіці Аліса Подоляк та начальник управляння туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака та представники готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець).

«Пряме авіасполучення – це чудова нагода покращити наші зв’язки – і туристичні, і бізнесові», - наголосила Аліса Подоляк.

Вона також зазначила, що на Львівщині великі можливості екотуризму, сімейного туризму, оздоровчого туризму, а також запросила присутніх відвідати регіон.

Зазначимо, 31 січня, делегація Львівщини відвідала Посольство України в Латвійській Республіці, де обговорили можливість презентації регіону, його туристичні та гастрономічні пропозиції, культуру та традиції, на Великодньому Ярмарку в Ризі в квітні, що відбудеться в квітні цього року.   

Як наголосила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака, особливо актуальна така презентація.

На Міжнародному туристичному ярмарку в Латвії презентували новий авіарейс Рига-Львів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua