Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Туризм » Львівщина представляє туристичний та курортний потенціал в Ізраїлі

Львівщина представляє туристичний та курортний потенціал в Ізраїлі

Автор: admin1 от 7-02-2017, 15:49
 (голосів: 0)

Львівщина представляє туристичний та курортний потенціал в ІзраїліСьогодні, 7 лютого, в Ізраїлі стартувала масштабна туристична виставка "IMTM 2017", де Львівська область уже традиційно представляє свій туристичний потенціал, а також оздоровчі й гірськолижні курорти регіону.
Про це повідомила начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталія Табака.
"Ми вже не перший рік беремо участь в ізраїльській виставці IMTM – минулого року Львівщина єдина представляла всю Україну. Подібні промоційні заходи сприяють налагодженню партнерських зв’язків з міжнародними туристичними центрами, - зазначила Наталія Табака. - Львівська земля впродовж віків була важливим осередком єврейського життя. Тому важливим напрямком співпраці є те, що ми можемо допомогти тамтешнім людям відновити родинні зв`язки, які залишились на Львівщині".
За її словами, торічна промоція Львівщина на виставці в м. Тель-Авів сприяла тому, що усе більше громадян Ізраїлю відвідують міста-центри єврейського життя в області. Також завдяки виставці зріс попит на послуги медичного туризму, зокрема приріст відпочивальників відчуло місто-курорт Трускавець.
До слова, професійна виставка IMTM щорічно проходить в Ізраїльському місті Тель-Авів з 7 по 8 лютого та є головною туристичною подією року. Щорічно, у рамках IMTM представляють експонати всіх аспектів світового туристичного ринку: в`їзний, внутрішній та виїзний туризм. Виставка супроводжується професійними семінарами, прес-конференціями та спеціалізованими тренінгами, що об’єднують фахівців з туристичної індустрії і дозволяють учасникам приводити у свої регіони нові туристичні потоки.

Львівщина представляє туристичний та курортний потенціал в Ізраїлі
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua