Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Молодіжна політика » Представники Дрогобиччини взяли участь в урочистих заходах на горі Маківка

Представники Дрогобиччини взяли участь в урочистих заходах на горі Маківка

Автор: admin2 от 6-05-2019, 17:12
 (голосів: 0)

Представники Дрогобиччини взяли участь в урочистих заходах на горі МаківкаВчора, 5 травня делегація Дрогобицького району на чолі із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ханасом взяла участь у сходженні на Гору Маківка, де відбулися урочисті заходи з відзначення 104-ї річниці перемоги Українських Січових стрільців. Представники Дрогобиччини поклали квіти до Меморіалу Українських Січових стрільців, взяли участь у громадському віче. Учасники делегації також помолилися на могилі січового стрільця Федора Пика, який єдиний з Дрогобиччини загинув у боях на Маківці.

 

Бої за гору Маківку відбулись під час Першої світової війни на східному фронті в Карпатах між підрозділами австро-угорських та російських військ. Найзапекліша боротьба за гору Маківку тривала з 29 квітня до 4 травня 1915 року. У той час, як австрійські частини відступали під натиском російських військ, Українські Січові Стрільці вистояли та зуміли втримати позиції. Таким чином 55-й австро-угорська піхотна дивізія виконала передбачені стратегічні завдання.

 

 

Представники Дрогобиччини взяли участь в урочистих заходах на горі Маківка 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua