Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Молодіжна політика » Ми маємо формувати справжнього патріота власним прикладом

Ми маємо формувати справжнього патріота власним прикладом

Автор: admin1 от 20-07-2018, 12:13
 (голосів: 0)

Ми маємо формувати справжнього патріота власним прикладомСьогодні, 20 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду щодо узгодження заходів для патріотичного виховання молоді в літніх таборах району.

Керівник апарату Руслан Щерба наголосив на важливості цього питання, адже сьогодні настав час, щоб українська молодь чітко окреслила свою позицію щодо розбудови та захисту української державності. Патріотизм, духовність, любов до родини та рідної землі – головні пріоритети у вихованні молоді.

Отець Андрій Безушко, який брав участь в нараді, розповів про те, що в санаторії «Нафтуся Прикарпаття», яке розташоване в селі Модричі відпочивають діти зі сходу України і їм було би цікаво більше дізнатися про цікаві місця Львівщини.

Керівники району запропонували цікаву програму для дітей, де вони зможуть відвідати музей-садибу Івана Франка в селі Нагуєвичі, музей на батьківщині Петра Сагайдачного в Кульчицях, фортецю «Тустань», музей більшовицького терору в урочищі Саліна та інші цікаві екскурсії.

Участь в нараді взяли т.в.о. начальника відділу освіти Тарас Шуст та головний спеціаліст з питань молоді та спорту Віталій Ковалишин.

Ми маємо формувати справжнього патріота власним прикладом

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua