Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Перевірялася робота соціальних робітників терцентру

Перевірялася робота соціальних робітників терцентру

Автор: admin1 от 10-06-2016, 13:57
 (голосів: 1)

Перевірялася робота соціальних робітників терцентру Комісією в складі заввіділень соціальної допомоги вдома Галини Вовк, Ольги Литвин,  заввідділення організації надання адресної грошової та натуральної допомоги Мар’яни Ковальчук та медичної сестри відділення соціально – побутової адаптації Лесі Петльович здійснено виїзди в с. Гаї Верхні, Снятинка, Старе Село, Залужани, Доброгостів, Уличне. Спільно з представниками  сільських рад відвідано домівки самотніх, які перебувають на обслуговуванні в Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Комісією встановлено, що робота соціальних робітників ведеться на належному рівні. Соціальні робітники відвідують одиноких кілька раз в тиждень і у всьому їм допомагають. Прибирають в домівках та прилеглих територіях, приносять воду, купляють продукти та медикаменти, допомагають в обробітку земельних ділянок, оплачують комунальні послуги, доглядають під час хвороби, надають інформаційні, консультативні та посередницькі послуги. Також працівниками терцентру відвідують демобілізованих учасників АТО та їх сім’ї, вивчають потреби та вирішують їх на належному рівні.

Скарг та претензій, щодо роботи соціальних робітників у підопічних немає. Дякують за догляд та за те що, на схилі  літ вони не залишені без уваги та допомоги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua