Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Про виплату допомоги демобілізованим учасникам АТО та дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО

Про виплату допомоги демобілізованим учасникам АТО та дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО

Автор: admin2 от 17-05-2016, 11:05
 (голосів: 0)

Про виплату допомоги демобілізованим учасникам АТО та дітям військовослужбовців, які загинули під час участі в АТОУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що на виконання Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їх родин, родин Героїв Небесної Сотні за рахунок коштів обласного бюджету у 2015-2016 роках 222 демобілізованим учасникам АТО, які повернулися із зони АТО, з них - 28 учасникам АТО (4-та хвиля демобілізації) надано одноразову адресну допомогу в розмірі по 3000,00 грн кожному. Загальна сума виплачених коштів становить 666,0 тис. грн.

Крім цього, починаючи з 2015 року щомісячно соціальні виплати у розмірі по 2500,00 грн отримують 4 дітей, які виховуються у 3 сім’ях військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО. Загальна сума виплачених коштів на дітей становить 227,5 тис. грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua