Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Милосердя двері відкрий нам, Богородице

Милосердя двері відкрий нам, Богородице

Автор: admin1 от 14-04-2016, 14:20
 (голосів: 0)

Милосердя двері відкрий нам, Богородице2016 рік проголошений Церквою Роком Божого Милосердя. Для урочистостей Святіший отець Франциск вибрав ікону «Милосердя Двері» з храму Преображення Господнього  збудованого у 1714 році на місці родового замку волинських князів Острозьких у місті  Ярослав, що тепер знаходиться на території Польщі. Ікона «Милосердя Двері» - символ милосердя перед якою моляться віруючі різних культур та національностей.

Так мешканці села Далява з нагоди Року Божого Милосердя мають неймовірну ласку Божу і довіру Церкви, приймаючи в своїх домівках подорожуючу копію чудотворної  ікони «Милосердя Двері». За сприяння соціального робітника Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ірини Козар ця ікона побувала і в домівках наших самотніх.

До домівок, в  яких перебувала ікона сходились сусіди та всі небайдужі, спільно молилися, читали Біблію, співали релігійні пісні, а в кінці господарі скромно частували всіх присутніх. Молились за мир в Україні, за кращу нашу долю, за рідних, молодь та дітей, за хворих та самотніх,  за владу та воїнів АТО і за тих хто відійшов у вічність. Пі дчас молитов і справді відчувалась присутність Божого Милосердя, яка наповнювала серця любов’ю та добротою. Закликаємо всіх молитися, а особливо у часі Великого Посту: «Милосердя двері відкрий нам, благословенна Богородице, щоб, надіючись на Тебе, ми мали добре земне життя і осягнули вічне життя в небі».

 

Милосердя двері відкрий нам, Богородице

 

 

Милосердя двері відкрий нам, Богородице

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua