Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Пільги на тверде паливо готівкою для учасників бойових дій АТО у 2016 році

Пільги на тверде паливо готівкою для учасників бойових дій АТО у 2016 році

Автор: admin2 от 16-03-2016, 16:41
 (голосів: 0)

Пільги на тверде паливо готівкою для учасників бойових дій АТО  у 2016 роціУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що у 2016 році для учасників бойових дій АТО Дрогобицького району надаються пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу готівкою за рахунок субвенції з державного бюджету.

Розмір пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою відповідно до затверджених норм для учасників бойових дій АТО становить 1297,16 грн.

Надання пільг на придбання твердого палива готівкою для учасників бойових дій АТО здійснюється на підставі списків, представлених сільськими, селищними радами для учасників бойових дій АТО, які проживають в негазифікованих населених пунктах або в негазифікованих будинках (будинки, до яких не було підведено газопостачання).

Для включення у списки на придбання твердого палива готівкою учасники бойових дій АТО повинні звернутися у сільську, селищну раду з відповідною заявою та посвідченням учасника бойових дій.

Виплата коштів готівкою буде здійснюватись через поштові відділення зв'язку за місцем проживання заявника.

За додатковою інформацією звертатись в управління за адресою :

м. Дрогобич, вул. 22 Січня,41, кабінет № 2, тел. 3-89-71

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua