Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Роз’яснення про подальше спрощення порядку надання житлових субсидій

Роз’яснення про подальше спрощення порядку надання житлових субсидій

Автор: admin1 от 6-10-2015, 15:07
 (голосів: 0)

Роз’яснення про  подальше спрощення порядку надання житлових субсидійЗ 1 жовтня 2015 року набрали чинності зміни щодо подальшого спрощення та вдосконалення порядку надання житлових субсидій.

Що нового та яке практичне застосування даних змін?

За інформацією керівника управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації Галини Чаплі  зміни напрацьовані на підставі моніторингу практичного застосування оновленого механізму надання житлових субсидій, що діє з 1 травня 2015 року, а саме рішенням Уряду врегульовано такі питання:

1. Орендарям житла субсидія призначатиметься без необхідності відкриття на них особових рахунків – лише на підставі договору оренди.

Дотепер орендарі не могли оформити особові рахунки на себе, бо власники житла не дають відповідної згоди, що унеможливлювало призначення субсидій, зокрема, внутрішнім переселенцям.

2. Визначено вичерпний перелік документів, які враховуються комісією при ухваленні рішення про призначення субсидії з урахуванням лише осіб, що фактично проживають у помешканні з числа зареєстрованих.

Комісії надано право призначати субсидію на підставі кількості осіб, з числа зареєстрованих. Таке рішення приймається після обстеження умов проживання сім’ї або представлення довідок, що підтверджують проживання особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці.

Ця новація дозволить отримати субсидію, приміром, пенсіонерці, з якою зареєстровані дорослі діти, які виїхали за кордон чи не підтримують зв’язки з родиною.

3. Надано можливість призначати субсидію сім’ям, що мешкають окремо у житловому будинку, розділеному на дві половини.

4. Надано змогу при призначенні субсидії дитячим будинкам сімейного типу і прийомним сім’ям враховувати кількість дітей, які фактично проживають, але не зареєстровані.

5. У разі розбіжності в даних про склад зареєстрованих осіб і про кількість осіб, яким нараховується плата за послуги, для розрахунку субсидії використовуються дані про склад зареєстрованих.

Зазначене нововведення суттєво прискорить надання субсидій.

6. Приведено у відповідність до законів перелік доходів, які не враховуються для призначення субсидії:

- доходи учасників АТО;

- доходи від роботи у виборчій комісії.

7. Якщо субсидія призначена рішенням комісії, то на наступний термін субсидія призначається на підставі того ж рішення, якщо у сім’ї не відбулося змін. Тобто питання не виноситься знову на комісію.

За  подальшою інформацією просимо звертатися за номером телефону 41-00-45

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua