Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Соціальні робітники допоможуть своїм підопічним в оформленні субсидій

Соціальні робітники допоможуть своїм підопічним в оформленні субсидій

Автор: admin2 от 7-09-2015, 11:41
 (голосів: 0)

Соціальні робітники допоможуть своїм підопічним в оформленні субсидійУ Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено семінар – нараду. На семінар були запрошені в.о. керівника управління праці соціального захисту населення Дрогобицької РДА Михайло Живчин та завідувач сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН Галина Байцар, які роз’яснили соціальним робітникам зміни до порядку надання субсидій населенню та одержання пільг різним категоріям громадян. У зв’язку із зміною бланків заяви та декларації соціальні робітники проведуть роз’яснення серед населення, а для підопічних - самі підготують пакет необхідних документів і здадуть у відділ субсидій. В порівнянні з попередніми місяцями, на опалювальний період збільшилась кількість бажаючих одержати субсидії. Вирішено питання з відкриттям рахунків на тверде паливо для одиноких, які самі не можуть звернутися в ощадбанк. Це зроблять соціальні робітники по довіреності, яка видається сільськими радами. Є громадяни, яким пільги відмінені у зв’язку із перевищенням доходу, але вони мають право на призначення субсидій. І це теж повинні роз’яснити соціальні робітники спільно з представниками органів місцевого самоврядування.

Директор терцентру Оксана Тринчук наголосила, що крім субсидій та пільг соціальні робітники не повинні забувати про свої основні обов’язки, тим паче, що зараз час осінньо-польовиїх робіт та заготівлі для одиноких плодоовочевої продукції на зимовий період. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua