Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Щодо здійснення виплат щомісячної адресної допомоги тимчасово переміщеним особам

Щодо здійснення виплат щомісячної адресної допомоги тимчасово переміщеним особам

Автор: admin2 от 24-07-2015, 09:10
 (голосів: 0)

Щодо здійснення виплат щомісячної адресної допомоги тимчасово переміщеним особамУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2015 року № 427 внесено зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

У зв'язку з цим, починаючи з 20 липня 2015р. прийом документів від переміщених осіб для призначення та виплати їм щомісячної адресної допомоги буде здійснювати установа АТ «Ощадбанк», а не управління праці та соціального захисту населення.

Тому , для отримання грошової допомоги тимчасово переміщені особи повинні звернутись за фактичним місцем проживання сім»ї до установи Ощадбанку для відкриття поточного рахунку та передачі документів, необхідних для призначення допомоги.

Призначення допомоги буде здійснюватись управлінням як і раніше на підставі переданих відповідальною особою Ощадбанку документів.

Нагадаємо, що грошова допомога призначається на сім»ю, у таких розмірах:

  • для непрацездатних осіб (пенсіонери, діти) 884 грн. на одну особу;

  • для інвалідів – 949 грн. на одну особу;

  • для працездатних осіб – 442 грн. на одну особу.

Проте загальна сума допомоги на сім»ю не може перевищувати 2400 грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua