Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Соціальні робітники залучаються до процесу оформлення субсидій

Соціальні робітники залучаються до процесу оформлення субсидій

Автор: admin2 от 6-05-2015, 11:07
 (голосів: 0)

Соціальні робітники залучаються до процесу оформлення субсидійУ Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася розширена нарада за участю керівника управління праці та соціального захисту населення Галини Чаплі, яка уже вкотре роз’яснила як оформити житлову субсидію з 1 травня 2015р. та які зміни стосовно пільг для проїзду і оплати ЖКП для різних пільговий категорій населення. Начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за правильністю призначення допомоги та соціальних виплат Марія Сторонська інформувала нові тарифи, що вводяться протягом року, ознайомила з таблицею розмірів оплати ЖКП для осіб, які претендують на отримання субсидій, та відповіла на численні запитання соціальних робітників щодо оформлення документів.

Директор терцентру Оксана Тринчук обговорила з колективом поточні робочі питання. В першу чергу — це допомога у проведенні весняно – польових робіт на присадибних ділянках одиноких громадян, відвідування та збирання даних для складання життєвого нарису демобілізованих учасників АТО у Дрогобицькому районі. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua