Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Створено інституцію позаштатних радників Національної служби посередництва і примирення

Створено інституцію позаштатних радників Національної служби посередництва і примирення

Автор: admin1 от 12-06-2013, 10:00
 (голосів: 1)

Створено інституцію позаштатних радників Національної служби посередництва і примиренняУправління праці та соціального захисту населення повідомляє про те, що з метою активізації взаємодії Національної служби посередництва і примирення місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями профспілок і роботодавців, сприяння сторонами колективного трудового спору в його вирішенні, наданні консультаційних послуг учасникам соціально-трудових відносин відповідно до чинного законодавства створено інституцію позаштатних радників Національної служби посередництва і примирення та систему інформаційно-консультаційних центрів Національної служби у містах обласного підпорядкування та районних центрах Львівської області. Позаштатним радником та завідувачем інформаційно-консультаційного центру Національної служби посередництва і примирення у Дрогобицькому районі на громадських засадах працює керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля -  керівник центру.

Основним завдання інформаційно-консультаційного центру є надання безоплатних консультацій, роз'ясень та рекомендацій найманим працівникам, роботодавцям з питань застосування трудового законодавства та законодавства про колективні трудові спори (конфлікти).

За консультаціями, роз'ясненнями та наданням методичної допомоги з питань соціально-трудових відносин звертатись за телефоном 38968 або каб. № 6 управління праці та соціального захисту населення ( вул. 22 Січня, 41).

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua