Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Підприємства, чиї працівники мобілізовані до війська, отримали право на компенсацію

Підприємства, чиї працівники мобілізовані до війська, отримали право на компенсацію

Автор: admin2 от 26-03-2015, 09:43
 (голосів: 0)

Підприємства, чиї працівники мобілізовані до війська, отримали право на компенсаціюУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №105 затверджено Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. Управління праці та соціального захисту населення згідно із затвердженим Порядком буде проводити виплату компенсацій підприємствам району, працівники яких призвані на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період. Виплати будуть проводитися починаючи з 1 січня 2015 року відповідно до звітів, поданих підприємствами, і завірених військовим комісаром. Звіти необхідно подати до 15 квітня 2015 року.

Просимо керівників підприємств, установ, організацій району (в яких є працівники, призвані на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період) терміново звернутися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації для отримання додаткових роз’яснень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua