Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування підбили підсумки за 2014 рік

У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування підбили підсумки за 2014 рік

Автор: admin1 от 30-12-2014, 10:44
 (голосів: 0)

У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування підбили підсумки за 2014 рікУ Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведена розширена нарада по підсумках роботи 2014року та завдання на 2015рік.

 На даний час у територіальному центрі обслуговується 835 одиноких громадян. За рік прийнято – 124 особи, знято – 45, померло – 65. Соціальними робітниками надано 150426 послуг.

Інформуючи трудовий колектив щодо планування роботи територіального центру на 2015 рік, директор терцентру Оксана Тринчук наголосила про необхідність виконання завдань поставлених перед нами державою. Головним для кожного працівника установи повинно бути якісне  надання різних видів соціально-побутових, економічних, соціально-медичних та інформаційних послуг одиноким громадянам Дрогобицького району. Як зазначила директор територіального центру: «Я впевнена, що одинокі та інваліди району не почуваються самотніми, бо знають, що їм завжди словом і ділом допоможуть працівники територіального центру, які у будь-який час допоможуть подолати життєві труднощі тим, хто потребує такої підтримки. І люди вдячні за таке піклування.»

Соціальні працівники натомість запевнили, що докладуть усіх можливих зусиль для виконання поставлених завдань.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua