Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Представники району взяли участь в обласних заходах в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів

Представники району взяли участь в обласних заходах в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів

Автор: admin2 от 12-12-2014, 10:23
 (голосів: 0)

Представники району взяли участь в обласних заходах в рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів10 грудня делегація району взяла участь в обласних заходах в рамках відзначення Міжнародного дня інваліда, які відбулися у Національному українському академічному драматичному театрі ім. Марії Заньковецької.

Від імені т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського усіх присутніх привітав заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, який наголосив, що слід перестати вживати слово інвалід та змінити своє ставлення до людей з обмеженими можливостями.

В цьому році відзначення Міжнародного дня інвалідів відбувається в особливий період – період формування нового суспільства, нового парламенту та нового уряду. Період боротьби нашого народу за незалежність та цілісність нашої країни. Отже, перед суспільством стоять нові вимоги і завдання у ставленні держави до людей з інвалідністю”, - сказав Юрій Підлісний.

Крім того, на заході виступили представники обласної та міської влади, перший заступник голови Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України», голова Львівської обласної асоціації інвалідів Леонід Тарасенко, виконавчий директор Львівської обласної організації «Українська спілка інвалідів» Оксана Потимко та ін.

На урочистостях йшлося про те, що, переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю і вони потребують допомоги й уваги.

Зазначимо, що 3 грудня 1982 року Генеральна асамблея ООН проголосила Міжнародний день інвалідів з метою рівного дотримання прав людини й участі інвалідів у житті суспільства.

Під час урочистої академії було відзначено почесними грамотами найактивніших мешканців району з обмеженими фізичними можливостями.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua