Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються, виходячи з індивідуальних особливостей кожної родини

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються, виходячи з індивідуальних особливостей кожної родини

Автор: admin2 от 13-11-2014, 10:03
 (голосів: 0)

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються, виходячи з індивідуальних особливостей кожної родиниСубсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються, виходячи з індивідуальних особливостей кожної родини. Про це у прес-центрі «АиФ Україна» повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

Він зазначив, що до 1 жовтня 2014 року сім’я, яка складалася з непрацездатних осіб, повинна була сплачувати за комунальні послуги не більше 10% свого доходу. Якщо до складу родини входили і працездатні особи, то, відповідно 15%.

Директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики зауважив, що  починаючи з 1 жовтня нарахування відсотка, який повинна сплачувати сім’я, здійснюється індивідуально для кожної родини.

Віталій Музиченко додав, що у такому випадку субсидія залежить від розміру сім’ї: ”Тобто алгоритм нарахування побудований таким чином, що  сім’ї, у яких дохід менший, сплачуватимуть менший відсоток від свого доходу за житлово-комунальні послуги. Наприклад, якщо родина має  дохід у 2 тис. грн., то обов’язковим відсотком до сплати житлово-комунальних послуг буде  7,5% (150,00 грн.). Таким чином, зазначену суму сплачуватиме родина, а решту по комунальним послугам компенсуватиме держава”.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua