» Соціальний захист населення » "Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг"

"Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг"

Автор: admin1 от 16-10-2014, 11:13
 (голосів: 0)

"Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг"  Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 505 затверджено порядок надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
Розміри грошової допомоги: на одну особу для працездатних осіб 442 грн., для непрацездатних осіб 884 грн. 
Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2 400 гривень.
Умови призначення допомоги: грошова допомога надається особам, які стоять на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації як особи, що - переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.
Допомога призначається на термін не більше ніж 6 місяців з дня звернення за її призначенням та виплачується по місяць зняття з такого обліку (включно).
допомога призначається на сім‘ю та виплачується уповноваженій особі - за умови надання їй згоди від інших членів сім‘ї про виплату цій особі суми нарахованої допомоги.
Розмір отриманої грошової допомоги не оподатковується і не враховується в сукупному доходу сім‘ї при призначенні інших видів державної соціальної допомоги.


Заява на призначення допомоги.
Для призначення допомоги уповноважений представник сім’ї звертається до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з заявою, в якій зазначаються відомості про всіх членів сім‘ї, а саме:
прізвище, ім’я та по батькові, дата народження;
паспортні дані та ідентифікаційний номер;
зареєстроване та фактичне місце проживання;
реквізити рахунку, на який перераховуватиметься грошова допомога;
місце роботи осіб працездатного віку та час, з якого особа там працює;
наявність у володінні членів сім‘ї житлового приміщення, що знаходиться в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України та райони АТО;
наявність у володінні членів сім‘ї транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації та обліку в Державтоінспекції; наявність у членів сім‘ї на депозитному банківському рахунку коштів у розмірі більшому ніж 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
До заяви додаються:
копія свідоцтва про одруження (за потреби);
копії свідоцтв про народження дітей (за потреби);
письмова згода довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших членів сім’ї;
та згода на обробку персональних даних.

Допомога не призначається у разі, коли сім‘я має:
у володінні житлове приміщення, що знаходиться в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України та райони АТО;
у володінні два і більше транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації та обліку в Державтоінспекції (не враховуються засоби, придбані на пільгових умовах через уповноважені органи, а також вітчизняні транспортні засоби з терміном експлуатації понад 10 років та інші засоби з терміном експлуатації понад 15 років);
на депозитному банківському рахунку кошти у розмірі більшому ніж 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Умови зменшення розміру допомоги:
Допомога для працездатних членів сім’ї зменшується на наступні два місяці на 50 відсотків, якщо вони:
не працевлаштувалися протягом двох місяців з дня призначення виплати грошової допомоги, в тому числі за сприянням державної служби зайнятості;
перебувають в трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України чи в районах проведення АТО, але фактично не працюють.
Якщо і після цього працездатна особа не працевлаштувалася виплата допомоги припиняється.
Особи працездатного віку, яким призначено допомогу зобов'язані у 3-денний строк повідомити управління соціального захисту про факт працевлаштування.

Виплата допомоги припиняється з наступного місяця:
за відповідною заявою уповноваженого представника сім’ї;
за повідомленням державної служби зайнятості про те, що працездатні члени сім’ї у встановлений строк не працевлаштувалися;
у разі скасування довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
виявлення факту подання недостовірної інформації або неповідомлення про зміну обставин, які впливають на призначення грошової допомоги.

Надміру виплачена сума допомоги (внаслідок подання документів з недостовірними відомостями), повертаються на вимогу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. У разі відмови щодо добровільного повернення надміру перерахованих сум допомоги вони стягуються у судовому порядку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua