Талант від Бога - краса для людей

Автор: admin2 от 10-09-2014, 09:04
 (голосів: 0)

Талант від Бога - краса для людейВишивання є одним з найстародавніших видів декоративно-прикладного мистецтва. Вишивка вдосконалювалась протягом століть і дійшла до нас у вигляді чудових різноманітних орнаментів, технік та гармонії кольорів.

Дрогобицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пишається своїми талановитими підопічними, які можуть та хочуть навчити молоде покоління давньому українському мистецтву.

Так, Анна Лазарів із села Вороблевичі та Степан Бориславський із села Модричі охоче діляться таємницями і секретами свого таланту та демонструють найкращі роботи (дуже багато вишивок вони просто подарували рідним, друзям та парафіяльним храмам). Майстерності та наполегливості п. Степана може позаздрити не одна жінка. Його даний Богом та вдосконалений з роками талант відзначений на державному рівні багатьма подяками, грамотами та відзнакою «Хрест звитяги». Виставки його робіт відбулися у м. Києві, Львові,Трускавці, Дрогобичі, Бориславі та багатьох селах району.

Не знають і нині спочинку невтомні руки майстринь та майстрів вишивки Дрогобиччини. Вони завжди готові зустрітися з тими, хто звертається за порадою чи допомогою, просить придумати зразок нової вшивки, адже мають велику практику і досвід, особливий смак і чуття гами та колористики.

Всі, кого зацікавила ця інформація, можуть звертатись в Дрогобицький районний територіальний центр соціального забезпечення( надання соціальних послуг) м. Дрогобич вулиця 22 січня, 43, або тел.2-31-20.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua