Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 25-11-2020, 14:08
 (голосів: 0)

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації зайнятостіСьогодні, 25 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич.

З підприємцями, які були запрошені на засідання, проведено превентивно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання умов законодавства про працю, значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

За результатами обговорення керівникам рекомендовано забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно з чинним законодавством та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua