Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Реабілітація дітей з інвалідністю у 2020 році

Реабілітація дітей з інвалідністю у 2020 році

Автор: admin2 от 15-09-2020, 08:12
 (голосів: 0)

Реабілітація дітей з інвалідністю у 2020 роціКабінет Міністрів України 04.12.2019 прийняв постанову № 994 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27  березня 2019 р. № 309». Ці зміни дають можливість забезпечити за принципом «гроші ходять за людиною» заходами з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, які потребують допомоги.

Для отримання дітьми з інвалідністю послуг з реабілітації відповідно до постанови один з батьків або законний представник дитини має подати за місцем обліку до районного управління праці та соціального захисту населення заяву у довільній формі про скерування дитини до відповідної реабілітаційної установи разом з копіями документів:

  • паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження,  та/або іншого документа, що посвідчує особу  дитини;

  • індивідуальної програми реабілітації (надалі – ІПР), що видана ЛКК лікувально-профілактичного закладу із зазначенням необхідності проходження  реабілітації у відповідному закладі;

  • виписка з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/о);

  • паспорта громадянина України законного представника дитини з інвалідністю.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою  відповідно до ІПР, у якій зазначається обсяг та строки їх проведення.

УВАГА!!! Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до  ІПР за більшістю основних категорій життєдіяльності  має обмеження  І або ІІ ступенів – 16 тис. грн, ІІІ ступеня –25 тис. грн.

Звертатися в управління праці та соціального захисту населення

м. Дрогобич вул 22 січня, 41

Каб. № 1

За тел.. (244) 3 89 71

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua