Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Кошти, отримані малозабезпеченими сім'ями та одинокими матерями у період карантину, залишаться в родинах

Кошти, отримані малозабезпеченими сім'ями та одинокими матерями у період карантину, залишаться в родинах

Автор: admin2 от 25-08-2020, 15:03
 (голосів: 0)

Кошти, отримані малозабезпеченими сім'ями та одинокими матерями у період карантину, залишаться в родинахЗ огляду на високу пріоритетність питання забезпечення належної державної підтримки найбільш вразливих верств населення, особливо родин із дітьми, Урядом і надалі вживатимуться заходи щодо соціального захисту малозабезпечених сімей в період карантинних обмежень.

З метою посилення соціального захисту громадян на період карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV–2 та на виконання Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання державної соціальної допомоги” від 08.04.2020 № 264.

Зазначеною постановою  передбачено, що призначення, перерахунок і виплати різних видів державної соціальної допомоги до 01.07.2020р. здійснювався без необхідності звернення до органів соціального захисту населення.

Постановою передбачено, що з 1 липня поточного року допомога на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям надається на однакових умовах з урахуванням майнового стану сім’ї та факту зайнятості працездатних членів сім’ї.

У зв’язку із проведенням перерахунків розмірів допомоги  на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям після подання заявниками підтверджуючих документів було з’ясовано, що  деякі родини не мали право на продовження допомог.

З метою врегулювання питання забезпечення сімей державною підтримкою в період карантину, Мінсоцполітики підготовлено проект нормативно-правового акта, яким буде встановлено, що кошти отримані малозабезпеченими сім’ями та одинокими матерям в період карантину  залишаться в родинах.

Звертаємо увагу, що в період карантину заяви та документи для призначення всіх видів державних соціальних допомог надсилати поштою або подавати в електронному вигляді без особистого звернення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua