Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Відбувся онлайн тренінг щодо надання соціальних та адміністративних послуг

Відбувся онлайн тренінг щодо надання соціальних та адміністративних послуг

Автор: admin2 от 16-06-2020, 12:42
 (голосів: 0)

Відбувся онлайн тренінг щодо надання соціальних та адміністративних послуг15 червня відбувся онлайн тренінг «Надання соціальних і адміністративних послуг в умовах карантину». Тренінг проведено в рамках реалізації проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні». Проєкт фінансово підтримує Міністерство закордонних справ Данії.

Під час тренінгу, який провела радниця БО «БФ «СтабілізейшенСуппортСервісес» у Львівській області Оксана Яковець за сприяння  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, обговорено важливі нормативно-правові акти, які регулюють умови надання соціальної підтримки і послуг одержувачам  соціальних допомог і житлових субсидій в умовах карантину, особливості призначення соціальних допомог, стратегії виходу з карантину, шляхи комунікації з одержувачами соціальних допомог в умовах обмеженого доступу до структур соціального захисту.

Обговорено також шляхи співпраці з ОТГ в частині надання ними соціальних і адміністративних послуг, проблемні питання та заходи з їх вирішення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua