Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Інформує територіальна державна інспекція праці

Інформує територіальна державна інспекція праці

Автор: admin2 от 15-04-2014, 12:08
 (голосів: 0)

Інформує територіальна державна інспекція праці Частиною першою статті 27 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) передбачено, що термін випробування при прийнятті на роботу, якщо інше не встановлено законодавством України, не може перевищувати трьох місяців, а в окремих випадках, за погодженням з відповідним виборним органом первинної профспілкової організації, - шести місяців.

Відповідно до Закону України "Про державну службу" та Митного кодексу України виняток становлять державні службовці і митники.

Тільки в тому випадку якщо працівник в період випробування був відсутній на роботі у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю або з інших поважних причин, строк випробування може бути продовжено на відповідну, кількість днів, протягом яких він був відсутній (частина третя зазначеної статті).

Частиною другою статті 28 КЗпП передбачено, що якщо протягом строку випробування встановлено невідповідність працівника роботі, на яку його прийнято, власник або уповноважений ним орган протягом цього строку вправі розірвати трудовий договір. Розірвання трудового договору з цих підстав може бути оскаржене працівником.

Виявленою невідповідністю у подібному випадку може бути неякісне виконання робіт; неналежне виконання трудових обов'язків через недостатню кваліфікацію.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua