Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Про забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації на період карантину

Про забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації на період карантину

Автор: admin2 от 15-04-2020, 16:57
 (голосів: 0)

Про забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації на період карантинуУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністраціі повідомляє, що відповідно до затверджених заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (постанова КМУ №211 від 11.03.2020р) дозволено роботу суб’єктів господарювання щодо виготовлення та реалізації технічних засобів реабілітації, що дає змогу забезпечувати осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення необхідними засобами реабілітації.

В умовах КАРАНТИНУ спеціалісти управління здійснюють прийом документів та взяття на облік осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб для забезпечення їх засобами реабілітації засобами поштового зв’язку (без особистого звернення громадян).

Прийом договорів на виготовлення та забезпечення ТЗР від підприємств, а також актів виконаних робіт буде здійснюватись в електронному вигляді за допомогою кваліфікаційного електронного підпису на електронну пошту.

Каталог технічних та інших засобів реабілітації, перелік підприємств на виготовлення, постачання ремонт та технічне обслуговування ТЗР розміщене за посиленням https://www.msp.gov.ua/.- сайт Міністерства соціальної політики на якому знаходиться електронний каталог.

Формування особових справ, оформлення документів та інших підстав буде проводитись без звернення громадян до управління соцзахисту.

Телефони гарячої лінії спеціалістів з питань забезпечення засобами реабілітації: тел. 38971, моб. тел. 0672713366 І. Чушак

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua