Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » У засіданні робочої групи РДА взяли участь інспектори Держпраці

У засіданні робочої групи РДА взяли участь інспектори Держпраці

Автор: admin2 от 4-03-2020, 15:03
 (голосів: 0)

У засіданні робочої групи РДА взяли участь інспектори ДержпраціСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Засідання було проведене за участю головних державних інспекторів головного управління Держпраці у Львівській області Святослава Гелетія та Ольги Сироїжко. Обговорено основні завдання, які стоять перед робочою групою - питання дотримання законодавства про оплату праці в частині виплат заробітної плати не нижче від мінімально встановленого розміру, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, проведення роз’яснювальної роботи стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.

Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за січень 2020 року, поданого ГУ ДФС у Львівській області. На засідання були запрошеніУ засіданні робочої групи РДА взяли участь інспектори Держпраціпредставники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату, нижчу від мінімального законодавчо встановленого розміру 4723.0 грн. Заслухано пояснення та шляхи виходу з ситуації. Суб'єкти господарювання попереджені про відповідальність, яку вони несуть за виплату заробітної плати, нижчої від мінімального рівня, та що внаслідок цього втрачають їхні наймані працівники. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua