Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » На тимчасове проживання у Дрогобицькому районі влаштовано чотири сім’ї із Автономної Республіки Крим

На тимчасове проживання у Дрогобицькому районі влаштовано чотири сім’ї із Автономної Республіки Крим

Автор: admin1 от 2-04-2014, 09:57
 (голосів: 0)

На тимчасове проживання у Дрогобицькому районі влаштовано чотири сім’ї із Автономної Республіки КримУправління праці та соціального захисту населення повідомляє, що на території  Дрогобицького району станом на 1 квітня 2014 року  тимчасово проживає чотири сім’ї, які приїхали з  Автономної Республіки Крим,  в тому числі п’ятеро  дітей,  з них: одна дитина шкільного віку; троє дітей дошкільного віку; одна новонароджена дитина.

Головним державним соціальним інспектором безпосередньо проведено  інформаційно-роз’яснювальну роботу із зазначеними громадянами щодо можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування, при поданні необхідної для цього заяви.

Також управлінням забезпечено прийом цих громадян за місцем тимчасового перебування та розгляд їх звернень у першочерговому порядку.

Відповідно до отриманої заяви від громадянинки Віляни Хайбуліної, яка прибула з АРК, управлінням   оформлено допомогу  при народженні дитини, виплата якої буде здійснено за місцем тимчасового проживання у квітні місяці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua