Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Про легалізацію зайнятості та заробітної плати йшлося на черговому засіданні районної робочої групи

Про легалізацію зайнятості та заробітної плати йшлося на черговому засіданні районної робочої групи

Автор: admin2 от 26-02-2020, 15:08
 (голосів: 0)

Про легалізацію зайнятості та заробітної плати йшлося на черговому засіданні районної робочої групиСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
На засідання були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату, нижчу від мінімального законодавчо встановленого розміру, та таких, в яких середня заробітна плата на рівні 4173- 4723 грн.
За підсумками засідання суб’єктам господарювання рекомендовано у своїй діяльності дотримуватись вимог трудового законодавства. Наголошено, що несвоєчасна сплата єдиного внеску до бюджету України не лише ставить під загрозу вчасне фінансування пенсій та підвищення розміру пенсійних виплат, але й позбавляє нині працюючих осіб права на соціальний захист.
Крім цього, присутнім підприємцям нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів, дотримання міжкваліфікаційних вимог та індексації заробітної плати. Адже тільки офіційне працевлаштування забезпечує гідні умови праці, достойну заробітну плату, належну пенсію в майбутньому.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua