Реабілітація дітей з інвалідністю

Автор: admin2 от 13-02-2020, 16:37
 (голосів: 0)

Реабілітація дітей з інвалідністюУправління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації в межах своїх повноважень проводить організаційну роботу з направлення дітей-інвалідів до реабілітаційних закладів всієї України відповідно до переліку закладів охорони здоров’я.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження: I та II ступеня – 16 тис. гривень, ІІI ступеня – 25 тис. гривень. Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

Для отримання реабілітаційних послуг законний представник дитини- інваліда письмово звертається до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації каб. № 1 за місцем проживання та подає такі документи: заява у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу; виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форми 027/о) (оригінал)медичний висновок  для дітей з інвалідністю (копія); індивідуальну програму реабілітації дитини (ІПР) (копія та оригінал); свідоцтво про народження (копія та оригінал); паспорт та код батьків дитини з інвалідністю (копія та оригінал).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua