Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » До відома пільговиків - жителів району

До відома пільговиків - жителів району

Автор: admin2 от 2-01-2020, 15:45
 (голосів: 0)

До відома пільговиків - жителів районуПунктом 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  від 17 квітня 2019 року №  373  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»,  було передбачено, що за заявою пільговика, поданою в управління праці та соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1123 Урядом внесено зміни  до Порядку. Змінами передбачено, що у разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

З 1 січня 2020 року пільгові категорії населення зможуть у будь-який час перейти на виплату  пільг у грошовій готівковій формі для  оплати житлово-комунальних послуг.

Тому, жителям району, які виявили бажання отримувати пільги у готівковій формі, необхідно подати в управління праці та соціального захисту населення (каб. № 2) наступні документи:

  • заяву встановленого зразка (заповнюється особисто при поданні документів);

  • копії паспортів (кодів) пільговика і всіх членів сім’ї пільговика, включаючи дітей до 18р. (у разі навчання до 23р.);

  • копії свідоцтв про народження дітей;

  • довідку про склад сім’ї з зазначенням інформації про характеристику житла (розмір загальної та опалювальної площі, номера особових рахунків на оплату послуг за газопостачання, електропостачання, водопостачання);

  • копія посвідчення, що дає право на пільги;

  • копію відкритого в «Ощадбанку» особистого рахунку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua