Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Відбувся круглий стіл на тему попередження насилля в сім'ї

Відбувся круглий стіл на тему попередження насилля в сім'ї

Автор: admin2 от 3-12-2019, 09:25
 (голосів: 0)

Відбувся круглий стіл на тему попередження насилля в сім'їЩорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

В рамках акції у Дрогобицькій райдержадміністрації 2 грудня відбувся круглий стіл під головування заступника голови РДА Володимира Ханас.

У розмові взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, представники ювенальної превенції Дрогобицької ВП ГУНП у Львівській області, а також представники суб’єктів, які здійснюють заходи із запобігання домашньому насильству в районі.

Учасники круглого столу обговорили проблематику насильства в сім’ї, напрацювання району у подоланні домашнього насильства та склали спільний алгоритм дій щодо протидії цьому негативному явищу та впровадженні корекційних програм для кривдників відповідно до рішення суду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua