Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Соціальний захист населення » Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Автор: admin1 от 20-03-2014, 14:26
 (голосів: 0)

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населеній або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності): паспорт, посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном "гарячої лінії" – 0800 507 309

Крім того, для отримання допомоги ви можете звернутися на гарячу лінію Пенсійного фонду – 0800 503 753, Державного центру зайнятості – 0800 505 060 або 730– з мобільного телефону, Фонду соціального   страхування  з  тимчасової втрати працездатності –0800 501 892, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань – 0800 501 383

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України: www.mlsp.gov.ua

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua